2022 liepos 20

„Žalgirio“ rungtynėse – Prezidentas ir būrys žinomų žmonių


Įspūdingą „Žalgirio“ pergalę Čempionų lygos atrankos rungtynėse prieš Švedijos čempioną „Malmo“ sausakimšose tribūnose stebėjo ir Lietuvos Prezidentas Gitanas Nausėda, kiti futbolui neabejingi žinomi politikos, pramogų pasaulio, sporto žmonės.

Šalies prezidentas G. Nausėda rungtynes pasirinko stebėti ne VIP tribūnoje, o Vakarų sektoriuje arčiau aikštės.

„Varžovas grėsmingas, bet mes visi tikime, jog „Žalgiris“ kovos tik dėl pergalės. Metas revanšui už 2015-uosius!”, – prieš dvikovą feisbuke viltimi pasidalino šalies vadovas.

Vėliau savo žinutę dukart atnaujino, taip pat buvo įkelta besidžiaugiančio Prezidento nuotrauka: „Puikus įvartis! Žengiame link pergalės! Pergalė!!! Sveikinimai „Žalgiriui” ir Lietuvai!“

Garsus visuomeninkas ir žurnalistas Andrius Tapinas prieš dvikovą taip pat viltingai prisiminė, jog „prieš septynerius metus vos vos nepavyko, 0:0 ir 0:1, gal nedidelis stebuklas įvyks šiemet?“

Kitą rytą po rungtynių jis džiaugėsi „Žalgirio“ pergale ir kita sportine sėkme – disko metikų sidabru ir bronza pasaulio čempionate.

Laidų vedėjas, didžėjus Jonas Nainys liko sužavėtas „Žalgirio“ aistruolių atliekama daina „Šešėlių valdovas“ ir pasidalino net keliais vaizdo įrašais „Instagram“ istorijose su prierašu „Kokie geri fanai“.

LR Seimo narys Matas Maldeikis rungtynes stebėjo tribūnoje už vartų ir užfiksavo epizodą, kai kamuolį į vartus pasiuntė Fabienas Ourega. Įvartį jis sulygino su politinėmis aktualijomis, pašmaikštaudamas, jog „priėmėme švedus į NATO“.

Sporto kovoms taip pat liko neabejingi Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras Valdas Benkunskas, Vilniaus Universiteto rektorius Rimvydas Petrauskas, pastarojo komandoje dirbantis filosofas Paulius Gritėnas, krepšininkai Mantas Kalnietis, Margiris Normantas, praeityje garsus ledo ritulininkas Darius Kasparaitis.

Į rungtynes atvyko ir aistringi futbolo mėgėjai laidų vedėjai Marijus Mikutavičius, Vytaras Radzevičius, Simas Stankus, grupės „Biplan“ vokalistas Maksas Melmanas, „G&G Sindikatas“ narys, Artūras Matkevičius „Mamania“, komikai Paulius Ambrazevičius ir Olegas Šurajevas bei kiti.

Dvikovą tarp „Žalgirio“ ir „Malmo“ iš viso stebėjo apie 5 tūkst. žiūrovų.