2022 lapkričio 23

„Žalgirio“ komandai siekti rezultatų padeda „Impuls“


Siekti rezultatų 2022 metų „Žalgiriui“ padėjo treniruotės ne tik futbolo aikštėje – Lietuvos futbolo čempionai šį sezoną turėjo galimybę sportuoti ir atsipalaiduoti „Impuls“ sporto ir sveikatingumo klubuose.

„Žalgiris“ šį sezoną kovojo keliuose turnyruose ir trijuose pasirodė sėkmingai – tapo Lietuvos čempionato ir taurės laimėtojais bei pateko į UEFA Konferencijų lygos grupių etapą.

Pasiruošti tokiam intensyviam sezonui padėjo ir žaidėjų individualus darbas „Impuls“ treniruoklių salėje, o atsigauti po sunkių rungtynių – įvairios poilsio zonos.

Dėkodama už suteiktas galimybes komandai Vilma Venslovaitienė rungtynių su „Šiauliais“ pertraukos metu „Impuls“ atstovui įteikė „Žalgirio“ marškinėlius.

Savo ruožtu džiaugėsi galimybe prisidėti prie tituluočiausio Lietuvos klubo rezultatų.

„Labai džiaugiamės šiuo bendradarbiavimu, galėdami prisidėti prie geriausios ir garsiausios, didžiausią istoriją turinčios Lietuvos komandos. Du rinkos lyderiai – „Žalgiris“ ir „Impuls“  susitinka ir kartu sukurs sinergiją“, – sakė „Impuls“ įmonių finansų vadovas Darius Mikaila.

Impuls“ – didžiausias sporto ir sveikatingumo klubų tinklas Lietuvoje, lankytojams siūlantis itin platų sporto ir sveikatingumo paslaugų pasirinkimą.

„Impuls“ privalumai – kvalifikuotų trenerių komanda, daugiausiai grupinių treniruočių, nuolat atnaujinamas sporto inventorius, erdviausios sporto, poilsio zonos, baseinai ir pirtys.

Įsigijusiems 2023 metų sezono „Žalgirio“ abonementus „Impuls“ dovanos nemokamą apsilankymą bet kuriame sveikatingumo klube.

 

Video