2022 liepos 4

„Žalgirio“ komanda atvyko į Kosovą


„Žalgirio“ komanda pirmadienio ryte pradėjo savo europinį žygį – Lietuvos čempionai išskrido į Kosovą, kur vyks pirmosios Čempionų lygos rungtynės.

Dvikova su Kosovo čempionu „Ballkani“ antradienį bus pirmasis išbandymas tarptautiniame fronte.

Jam žalgiriečiai ruošiasi su geromis nuotaikomis – Lietuvos čempionate „Žalgiris“ birželį iškovojo visas keturias pergales ir po antrojo rato turi penkių taškų persvarą prieš persekiotojus.

„Komanda gerai nusiteikusi, su nekantrumu laukia šitų rungtynių. Ilgai ruošėmės. Lygoje turėjome įtemptą grafiką. Sužaidėme tikrai neblogų rungtynių, pavyko pasiekti visas pergales. Su gera nuotaika laukiame kovos“, – prieš kelionę sakė komandos kapitonas Saulius Mikoliūnas.

Dėl sudėtingos situacijos aviacijos rinkoje, mažos skrydžių ir bilietų pasiūlos į Kosovą „Žalgirio“ administracijai teko nemažai pasukti galvą, kaip pasiekti rungtynių vietą.

Galų gale klubas pasirinko labiau užtikrintą variantą – kelionę užsakomuoju reisu. Jis leido komandai pirmadienį apie 10 valandą pakilus iš Vilniaus oro uosto po 3 valandų jau būti už daugiau nei 2 tūkst. kilometrų nutolusioje Prištinoje. Iš karto po rungtynių laukia tokia pati kelionė namo.

„Klubas dėjo daug pastangų dėl komandos, kad galėtume atskristi patogiau, nes šios dienos situacijoje sunku surasti tiesioginius skrydžius. Smagu, kad skrendame tiesiogiai, ne per kažkur“, – sakė S. Mikoliūnas.

Pirmadienio vakarą komanda išbandys rungtynių stadiono veją. Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Ballkani“ vyks liepos 5 dieną nuo 21 val. Lietuvos laiku.