2020 vasario 27

„Žalgirio“ kapitonu perrinktas S.Mikoliūnas


Prieš naujojo 2020 metų sezono startą „Žalgirio“ futbolininkai, vadovai ir administracijos darbuotojai susitiko „Belmonte“.

Čia įvyko bendri komandiniai pietūs ir komandos kapitono rinkimai. Žalgiriečiai beveik vienbalsiai kapitonu perrinko Saulių Mikoliūną, tad ir šiame sezono kapitono raištis priklausys būtent jam.

„Malonu, kad komanda dar kartą išreiškė pasitikėjimą. Man tai yra įvertinimas ir didelė atsakomybė vesti šį klubą ir žaidėjus į priekį. Praėjęs sezonas nebuvo sėkmingas, tad bendromis jėgomis padarysime viską, kad šis sezonas būtų visai kitoks, – kalbėjo S.Mikoliūnas.

Komandai tikrai reikalingi tokie susitikimai, kai visi būna kartu. Klubo direktorė papasakojo apie „Žalgirio“ istoriją, tradicijas, supažindino su klubo filosofija, kad kiekvienas žaidėjas žinotų, kur atvyko. Suprastų, ką reiškia ginti šio klubo garbę“, – sakė jis.

Tuo tarpu „Žalgirio“ vicekapitonais artėjančiame sezone išrinkti: Donovanas Slijngardas, Mantas Kuklys ir Liviu Antalis.

Vilniaus „Žalgiris“ sezoną pradės jau šį šeštadienį vasario 29 d., kai Vilniaus „Sportimos“ arenoje 18 val. susitiks Marijampolės „Sūduva“ rungtynėse dėl LFF Supertaurės.

Video