2022 spalio 30

„Žalgirio“ E-taurės po antro atrankos turnyro paaiškėjo visi finalo dalyviai


„Žalgirio“ E-taurės turnyre žinomi visi finalininkai – spalio 29 d. surengtas antrasis atrankos etapas, po kurio vietas lemiamose kovose iškovojo dar aštuoni kompiuterinio futbolo mėgėjai.

„Žalgirio“ E-taurės turnyras – FIFA 23 kompiuterinio futbolo žaidimo varžybos. Žaidėjai rungtyniauja vienas prieš vieną gyvai susitikdami sostinės sporto bare „O‘Learys“.

Į antrąjį atrankos etapą susirinko daugiau nei 40 žaidėjų, prie jų taip prisijungė ir palaikymo komandos – šeimos, draugai.

Jauniausiems dalyviams buvo 14 metų, o vyriausiam – 43.

Visi dalyviai turėjo galimybę sužaisti bent dvejas rungtynes – iš turnyro pasitraukė tik pralaimėję du kartus. Jie taip pat neliko tuščiomis – gavo pakvietimus į kitas „Žalgirio“ namų rungtynes.

FIFA žaidimo mėgėjai galėjo pasivaržyti, pabendrauti ir išgirsti patarimų su vienu iš geriausių Lietuvoje šio žaidimo meistrų „Žalgirio“ e-sporto komandos nariu Pauliumi Janušoniu „Dabizu“.

Dalyviai ir žiūrovai taip pat turėjo išskirtinę galimybę nuotraukai su „Žalgirio“ futbolo komandos treneriu Vladimiru Čeburinu.

Kelialapį į finalą iškovojo tarp aštuonių geriausiųjų patekę žaidėjai: „Repobi“, „ FIfainis“, „Makalasis“, „L1ZZARD“, „LPTn“, „Augustinaszz“, „Guminukas24“ ir „Toxinas“. Jiems atiteko „O‘Learys“ prizai – čekiai VR arba boulingo pramogoms.

Finalo rungtynes po baudinių serijos laimėjo „Toxinas“, kuris nugalėjo dramatiškoje baudinių serijoje. Antras liko „Guminukas24“, trečias – „Augustinaszz“. Prizininkams papildomai taip pat atiteko „Žalgirio“ kepuraitės.

E-taurės finalas numatomas lapkričio 27 d. Jo dalyviai rungtyniaus dėl didžiųjų prizų. vietos laimėtojas iškovos E-taurės trofėjų ir žaidimų kompiuterį, 2 vietos laimėtojas – kėdę žaidimams, 3 vietos laimėtojas – ausines žaidimams.

Varžybų partneris – Vilniaus miesto savivaldybė. Futbolo klubo „Žalgiris“ projektas „Futbolo klubo „Žalgiris” aukštų sporto rezultatų ir bendruomenės puoselėjimas, išsaugant tradicijas ir vertybes“ bendrai finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės aukšto meistriškumo projektų fondo lėšomis.

Rezultatai: