2021 balandžio 13

Žalgiriečių maisto papildų racione – „Hyalo Max“


Aktyviai sportuojantiems FK „Žalgirio“ žaidėjams norint likti sveikiems ir turėti galimybę kuo geriau pasirodyti aikštėje nuolat reikalinga ne tik kineziterapeutų, gydytojų priežiūra ir pagalba, bet ir įvairūs maisto papildai.

Vieni iš tokių, kurie yra Lietuvos čempionų racione – „Hyalo Max“. Tai maisto papildo kapsulės, kurios naudingos kiekvieno žmogaus sąnariams, sausgyslėms ir odai.

„Gerai paskirtas maisto papildas daro mažus stebuklus. Kuo ypatingas „Hyalo Max“? Jo sudėtyje yra aukštos molekulinės masės hialurono rūgštis, kuri padeda sąnario sutepimui. Taip pat nemažiau svarbus yra pluoštinės bosvelijos ekstraktas, kuris nuima uždegimą, skausmingumą ir taip pat nedirgina skrandžio“, – sako „Žalgiriui“ talkinantis gydytojas ortopedas-traumatologas Tomas Jonaitis.

Hialurono rūgšties molekulė pasižymi drėkinimo savybėmis: ji pajėgia pritraukti iki 1000 kartų didesnį skysčio kiekį bei neleidžia jam pasišalinti iš audinių, atkuria drėgmę, elastingumą sąnariuose ir jungiamuosiuose audiniuose.

Hyalo Max sudėtyje esanti pluoštinė bosvelija, kurioje yra AKBA rūgštis, slopina uždegiminius procesus bei skausmą pažeistuose sąnariuose.

Hialurono rūgštis taip pat naudinga odai, nes ji yra natūrali odos t.y. jungiamojo audinio dalis, kuri palaiko odos drėgmę, sujungdama ir išlaikydama vandens molekules.

„Hyalo Max“ galima įsigyti „Camelia“, „Gintarinėje vaistinėje“, „Norfos vaistinėje“ ir internete Hiperfarma.lt. Prieš vartojimą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Daugiau informacijos – Hyalomax.lt