2020 liepos 28

Žalgiriečių laukia Panevėžio komandos iššūkis


Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai antradienį Panevėžyje susitiks su „Panevėžio“ futbolo komanda. Abi komandos paskutinį kartą susitiko liepos 19 dieną bei vilniečiai išvykoje minimaliu rezultatu 2:1 (1:0) nugalėjo šeimininkų ekipą. Tą kart „Žalgirio“ komandoje pasižymėjo Marko Karamarko ir Hugo Videmontas.

Vilniečių komandos strategas Aliaksejus Baga prieš rungtynes sako, kad „Panevėžio“ futbolininkai tampa vis labiau grėsmingu varžovu bet kuriai komandai: „Šiuo metu esame geros formos – laimėjome paskutines trejas rungtynes A lygoje ir tai mums suteikė papildomo pasitikėjimo savo jėgomis. Bet Panevėžyje mūsų laukia sudėtingos ir sunkios rungtynės, bet mes tam ruošiamės. Iki sezono pabaigos liko ne daug rungtynių, todėl kiekviena pergalė yra labai svarbi“

„Žalgirio“ treneris teigia, kad po paskutinių rungtynių prieš panevėžiečius, taisytinų vietų žaidime yra: „Visada norime žaisti pagal rungtynių planą, bet susitikimo metu daug kas keičiasi ir prie to turime prisitaikyti. Vėl žaisime ant natūralios dangos, todėl reikės šiek tiek laiko prie to adaptuotis. Minimalių korekcijų prieš kiekvienas rungtynes yra, bet apie „Panevėžio“ futbolininkus turime pakankamai daug informacijos ir jų žaidimo braižas mums yra žinomas. Bet, pasikartosiu, jie yra stipri komanda ir mūsų laukia tikrai sunki kova“.

11 – tojo turo rungtynėse žalgiriečiai namuose rezultatu 1:0 (1:0) nugalėjo kitą sostinės ekipą „Riterius“, o „Panevėžys“ išvykoje rezultatu 3:2 turėjo pripažinti „Kauno Žalgirio“ pranašumą.

Per visą istoriją „Panevėžio“ futbolininkams nėra pavykę rimčiau pasipriešinti žalgiriečiams – nuo 2019 metų abi komandos susitiko septynis kartus ir visus kartus pergales šventė vilniečiai.

„Žalgirio“ futbolininkai po 11 turų A lygos komandų rikiuotėje žengia antri, „Panevėžio“ futbolininkai – penkti.