2022 lapkričio 8

„Žalgiriečio paso“ žaidimas artėja į pabaigą: liko paskutinės užduotys


Artėja į pabaigą žaidimas FK „Žalgiris“ jauniesiems komandos gerbėjams – „Žalgiriečio pasas“ 2022 metų sezonui. Žaidimo dalyviai kviečiami atlikti specialią užduotį ir iki lapkričio 17 d. pasidalinti savo surinktais taškais.

„Žalgiriečio pasas“ – informacinė knygelė ir raktas atveriant duris į naują žaidimą vaikams ir jaunimui (iki 16 metų). Visą sezoną žaidimo dalyviai lankydamiesi „Žalgirio“ namų rungtynėse atliko užduotis ir rinko taškus.

Dalyviams liko apsilankyti vieneriose rungtynėse  lapkričio 9 d. „Žalgirio“ namų rungtynėse bei atlikti specialią užduotį (arba apsilankant rungtynėse, arba lapkričio 10 d. bendruomenės vakare ir pasidarant asmenukę arba gavus antspaudą lapkričio 12 d. B komandos rungtynėse).

Atlikę užduotis ir į prizus norintys pretenduoti dalyviai iki lapkričio 17 d. 17 val. per socialinį tinklą Facebook, Instagram arba el. paštu turi atsiųsti savo „Žalgiriečio pasų“ puslapių nuotraukas (jei atliko specialią užduotį – jo nuotrauką), kur aiškiai matytųsi surinkti taškais (antspaudai). Suskaičiavus pateiktus pasus laimės daugiausiai taškų per sezoną surinkę žaidėjai.

Daugiausiai taškų surinkę dalyviai laimės prizus. Pagrindinis prizas – „Topocentro“ įsteigtas mobilus telefonas Iphone13. Taip pat dalyviai galės laimėti čekius „SPORTLAND“ prekėms ir „O’Learys“ korteles pramogoms.

Daugiau informacijos – skiltyje „Žalgiriečio pasas“.