2021 kovo 27

Žalgiriečiai rinktinėse: 7 žaidė, M. Burbos įvartis

Septyni FK „Žalgirio“ žaidėjai pastarąją savaitę atstovavo Lietuvos rinktinėms kontrolinėse akistatose.

Gabrielis Nikonovas, Augustas Kapleris, Gustas Jarusevičius ir su „Žalgirio“ sutartį turintis bei „Nevėžiui“ paskolintas Motiejus Burba žaidė startinėje sudėtyje Kėdainių „Nevėžiui“ pralaimėtose kontrolinėse rungtynėse. M. Burba buvo komandos kapitonu, žaidė visas rungtynes ir įmušė komandos vienintelį įvartį. Kiti trys žalgiriečiai rungtyniavo po kėlinį arba pusantro kėlinio.

Matas Vareika žaidė pusantro kėlinio, o Karolis Uzėla- visas rungtynes U-21 rinktinėje nulinėmis lygiosiomis pasibaigusioje dvikovoje su Hegelmann Litauen“. Abu žalgiriečiai buvo įspėti.

Saulius Mikoliūnas buvo Lietuvos rinktinės kapitonu dvikovoje su Kosovu. Gynėjas žaidė pirmąjį kėlinį, kurį lietuviai pralaimėjo 0:1. Antrąjį kėlinį lietuviai sužaidė nesėkmingai ir neprilygo varžovams – 0:4.

Statistika

Lietuva U-19 – „Nevėžis“ 1:2 (1:2)

Įvarčiai: 18 min. Motiejus Burba (U-19 rinktinė); 15 min. Alex Kyeremeh, 42 min. Hamed Junior Bago Timite (Nevėžis)
Įspėti: 44 min. Gustas Jarusevičius, 54 min. Gustas Žederštreimas (U-19 rinktinė); 72 min. Rokas Župerka (Nevėžis)

Rinktinės sudėtis: Julius Virvilas (46 min. Geraldas Širvinskas), Vakaris Skibiniauskas, Gabrielis Nikonovas (73 min. Ignas Kaškelevičius), Motiejus Slivka, Augustas Kapleris (46 min. Justas Kerpė), Saulius Vikertas (73 min. Tomaš Gulbicki), Gustas Jarusevičius (60 min. Tomas Dovidaitis), Motiejus Burba, Armandas Kučys (60 min. Martynas Džiugas), Titas Buzas (46 min. Gustas Žederštreimas), Arnas Spyčius (46 min. Martin Perveinis). Atsargoje: Rokas Bagdonavičius.

Mariaus Stankevičiaus treniruojama Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinė išmėgino jėgas kontrolinėse rungtynėse Vilniuje. Kovo 26 dieną LFF stadione surengta rinktinės akistata su Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ komanda,

Lietuva U-21 – „Hegelmann Litauen“ 0:0
Įspėti: 28 min. Matas Vareika, 45 min. Karolis Uzėla, 48 min. Edgaras Utkus, 66 min. Benas Šatkus, 84 min. Ignas Venckus (U-21 rinktinė); 86 min. Jonas Supronas („Hegelmann Litauen“)

Sudėtis: Vilius Stebrys, Natanas Žebrauskas, Benas Šatkus, Matas Vareika (58 min. Benas Anisas), Edgaras Utkus (58 min. Nauris Petkevičius), Justinas Marazas (64 min. Ignas Venckus), Karolis Uzėla, Augustinas Klimavičius (64 min. Jonas Bičkus), Renatas Banevičius (64 min. Matas Ramanauskas), Valdas Paulauskas (58 min. Rokas Rasimavičius), Dovydas Jansonas. Atsargoje: Arijus Bražinskas, Džiugas Raudonius, Vilius Armalas, Ugnius Lekečinskas, Deimantas Kontenis.

Kosovas – Lietuva 4:0 (1:0)
Lietuvos rinktinės sudėtis: Tomas Švedkauskas, Egidijus Vaitkūnas, Markas Beneta, Vytas Gašpuitis, Saulius Mikoliūnas (46 min. Domantas Šimkus), Gratas Sirgėdas (46 min.Tautvydas Eliošius), Martynas Dapkus, Vykintas Slivka (60 min. Daniel Romanovskij), Justas Lasickas (72 min. Deimantas Petravičius), Arvydas Novikovas (60 min. Nerijus Valskis), Fedor Černych (72 min. Karolis Laukžemis).