2020 birželio 22

Žalgiriečiai po lygiųjų Marijampolėje: „Buvo daug apmaudo“


Savaitgalį Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai Marijampolėje tik paskutinėmis rungtynių akimirkomis išleido pergalę prieš dabartinius šalies čempionus – Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkus. Vienas geriausių mačo žaidėjų, vartininkas iš Čekijos Martinas Berkovecas sako, kad Marijampolėje žalgiriečiai buvo nusipelnę pergalės.

„Žaidėme tikrai gerai, bet rungtynių pabaigoje nepavyko išsaugoti rezultato. Dėl to labai apmaudu. Esu įsitikinęs, kad šiose rungtynėse praradome taškus, ir lygiosios tikrai nėra mus tenkinantis rezultatas“, – teigia čekas.

M.Berkovecas per rungtynes atlaikė tris ypač pavojingus „Sūduvos“ žaidėjų smūgius. Vartininkas įsitikinęs, kad tose situacijose jam ir šiek tiek pasisekė, ir kartu tai yra sunkių treniruočių rezultatas: „Daug treniruojamės tokioms situacijoms, todėl tie smūgiai nebuvo labai sudėtingi, bet, aišku, man šiek tiek pasisekė, kad buvau tinkamoje vietoje tinkamu metu.“

Žalgirietis Domantas Šimkus teigia, kad po lygiųjų Marijampolėje buvo daug apmaudo.

„Į rungtynes su „Sūduva“ ėjome turėdami vienintelį tikslą – laimėti. Visada gerbiame „Sūduvos“ futbolininkus, jie šiuo metu yra mūsų principinis varžovas. Visas rungtynes valdėme padėtį, tik ta nelemta situacija rungtynių gale, kai praleidome įvartį. Buvo labai daug apmaudo, bet yra, kaip yra“, – sako D. Šimkus.

Vilniaus komandos saugas pasakoja, kad rungtynėse su „Sūduva“ sostinės ekipa žaidė beveik optimalios sudėties, todėl dvikovoje su „Kauno Žalgiriu“ jis tikisi kiek kitokio vaizdo nei Kaune.

„Mintys labai pozityvios. Buvo sunkios rungtynės su „Sūduva“, bet jau turbūt visi matė, kad žaidėme beveik optimalios sudėties, kokios šiandien galime būti. Daug kas grįžta po traumų, bet, žinoma, negalime nuvertinti „Kauno Žalgirio“. Kaune buvo tikrai labai sunkios rungtynės, bet čia, Vilniuje, stengsimės parodyti savo pajėgumą ir pasiekti pergalę“, – sako D. Šimkus.