2020 liepos 23

Žalgiriečiai namuose priims „Riterių“ komandą


Vis labiau įsibėgėjanti Vilniaus „Žalgirio“ komanda ketvirtadienio vakarą namuose priims buksuojančią sostinės „Riterių“ ekipą. Paskutinis šių dviejų komandų susitikimas baigėsi triuškinančia žalgiriečių pergale 7:0 po kurios net teko atsistatydinti ir „Riterių“ treneriui Mindaugui Čepui.

Tuomet rungtynėse po du kartus pasižymėjo Ivanas Tatamirovičius ir Richie Enninas bei po kartą Liviu Antalis, Francisas Kyeremehas ir Saulius Mikoliūnas.

„Žalgirio“ strategas Aliaksejus Baga prieš rungtynes sako, kad mačas su „Riteriais“ abejoms komandoms visuomet yra svarbus, nes tai – Vilniaus derbis: „Abi komandos visuomet į aikštę žengia su didesne energija, nes tai Vilniaus komandų derbis. Žinoma, „Riteriai“ turi naują jauną trenerį, kuris taip pat įnešė daug naujovių į komandos žaidimą, todėl įtemptai ruošiamės rungtynėms“.

Treneris teigia, kad komandos naujokas Andrija Kaludžerovičius jau visa jėga treniruojasi su komanda bei po truputį pradeda įgauti maksimalią formą: „Žinoma, kad jis dar nėra maksimaliai pasirengęs žaisti, nes Serbijos čempionatas baigėsi prieš mėnesį ir atvykęs į Lietuvą Andrija turėjo dvi savaites būti namuose ir nesitreniravo su komanda, bet jis daug dirbo individualiai ir tikrai kiekvieną dieną jo forma tik gerėja ir labai tikiuosi, kad jau artimiausiu metu jis bus pasirengęs žengti į aikštę“.

Praėjusiame ture „Žalgirio“ ekipa rezultatu 2:1 (1:0) išvykoje nugalėjo „Panevėžys“ komandą, o „Riteriai“ svečiuose tokiu pat rezultatu 1:2 nusileido „Kauno Žalgirio“ komandai. Po pasiektos pergalės Panevėžyje vilniečiai ir toliau išlieka antroje A lygos turnyrinės lentelės vietoje.