2020 kovo 4

Žalgiriečiai įteikė LFF Supertaurę Vilniaus merui


Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo žaidėjai, treneriai ir vadovai apsilankė Vilniaus miesto savivaldybėje, kur pratęsė tradiciją ir miestui perdavė dar vieną trofėjų.

Trečiadienį per Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos posėdį sostinės merui Remigijui Šimašiui buvo įteikta savaitgalį Vilniaus „Sportimos“ arenoje iškovota LFF Supertaurė. Tai jau septintas toks trofėjus „Žalgirio“ istorijoje.

Gražia tradicija tapusiame trofėjaus įteikime dalyvavo ne tik klubo vadovai, bet ir visa komanda. Žalgiriečiai buvo pasveikinti gausiai aplodismentais.

„Buvo smagu sugrįžti čia, nes pastaruoju metu jautėme trofėjų sausrą. Šią tradiciją visada saugojome ir gerbėme, neabejoju, kad ją tęsime. Norime dalintis savo džiaugsmais ir pasiekimais. Vilniuje futbolas yra mylimas, o tai dar kartą įrodė per Supertaurės rungtynes užpildyta „Sportimos“ arena“, – sakė „Žalgirio“ direktorė Vilma Venslovaitienė.

„Žalgirio“ pergalės yra viso Vilniaus pergalės. Miesto palaikymas mums yra labai svarbus. Didžiuojamės galėdami garsinti sostinę. Esame labai dėkingi už palaikymą ir padarysime viską, kad šiemet trofėjų būtų dar ne vienas“, – kalbėjo ekipos kapitonas Saulius Mikoliūnas.

Priimdami LFF Supertaurę savivaldybės nariai „Žalgiriui“ linkėjo sėkmės ir čempioniško sezono.

Jau šį penktadienį „Žalgiris“ pradės naująjį Lietuvos A lygos sezoną. 19.30 val. žalgiriečiai „Sportimos“ arenoje priims „Panevėžio“ futbolininkus. 2020 metų abonementus ir bilietus į rungtynes galite įsigyti bilietai.lt

Video