2020 birželio 24

Vilniečiai namuose nusileido „Kauno Žalgirio“ komandai

Futbolo klubo „Žalgiris“ komanda nesėkme pradėjo antrąjį A lygos ratą. Aliaksejaus Bagos auklėtiniai namuose rezultatu 2:3 (0:2) nusileido „Kauno Žalgirio“ komandai.

Pirmąsias dvidešimt minučių aikštės šeimininkai kontroliavo kamuolį kauniečių aikštės pusėje ir praktiškai neleido išeiti iš savos aikštės pusės, tačiau pirmieji pasižymėjo svečiai. Galingu smūgiu „Kauno Žalgirį“ į priekį išvedė komandos kapitonas Linas Pilibaitis, o kėlinio pabaigoje dar kartą pasižymėjo – po aštraus perdavimo iš krašto kamuolį baudos aikštelėje palietęs Benas Anisas jį tiksliai nukreipė Simono Pauliaus link, o šis įmušė antrą komandos įvartį.

Po pertraukos Vilniaus komanda greitai įmušė ir pirmąjį savo įvartį. Po perdavimo iš krašto 53-ąją minutę įvartį galva pelnė Hugo Videmontas. Likus žaisti apie 20 minučių vilniečiai rezultatą ir išlygino. Baudos aikštelėje atšokusį kamuolį į vartus nukreipė Modestas Vorobjovas.

85-ąją minutę į Kauno komandos vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, tačiau Liviu Antalio smūgis buvo netikslus, o 88-ąją minutę „Kauno Žalgiris“ išsiveržė į priekį dar kartą – kamuolį perėmusio Philipo Otele smūgis buvo tikslus.

Po šešių turų Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai yra trečioje turnyrinės lentelės vietoje.