2020 liepos 2

Vilniečiai namie priims Gargždų „Bangos“ futbolininkus


Futbolo klubas „Žalgiris“ penktadienio vakarą Vilniuje A lygos aštuntojo turo rungtynėse susikaus su į aukščiausią Lietuvos futbolo lygą grįžusia Gargždų „Bangos“ komanda. Birželio 13 dieną po pirmos šį sezoną komandų akistatos Gargžduose pergalę minimalia persvara 1:0 šventė „Žalgirio“ futbolininkai.

Pergalingą įvartį rungtynėse pelnęs „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės saugas Domantas Šimkus teigia, kad po triuškinančios pergalės prieš „Riterius“ komanda įgijo dar daugiau pasitikėjimo, tačiau kalbėti apie lengvas rungtynes būtų naivu.

„Esame labai gerai nusiteikę, ypač po pergalės prieš „Riterius“. Turėjome vieną laisvą dieną, bet „Banga“ yra stipri komanda. Pirmose rungtynėse mums pavyko juos nugalėti, tačiau kova buvo sunki ir pergalę lėmė tik vienas įvartis. Smagu, kad tose rungtynėse pasižymėjau ir pelniau įvartį, bet tai jau praeitis – dabar bus svarbiausia laikytis žaidimo plano“, – sako D. Šimkus.

Anot D. Šimkaus, „Bangos“ komanda turi ne vieną aukštos klasės žaidėją, bet didžiausia gargždiškių stiprybė – komandinis žaidimas: „Jie stiprūs kaip komanda, kovoja vienas už kitą kiekviename aikštės metre. Manau, kad tai esminiai dalykai, kurie jiems leidžia pasiekti rezultatą.“

Vis svarbesniu žaidėju žalgiriečių komandoje tampantis kanadietis Richlordas Enninas sako, kad po pergalės prieš „Riterius“ negalima atsipalaiduoti: „Nors ir nugalėjome „Riterius“ dideliu skirtumu, vis dėlto negalime atsipalaiduoti ir turime su lygiai tokiu pat nusiteikimu kautis ir su „Banga“. Turime laimėti ir turnyrinėje lentelėje stengtis pasivyti „Sūduvos“ futbolininkus.“

Nuo 1998-ųjų metų Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai prieš gargždiškius yra pasiekę net 24 pergales, dar šešerios rungtynės baigėsi lygiosiomis, o „Banga“ vienintelę pergalę pasiekė 2010 metais LFF taurės rungtynėse po vienuolikos metrų baudinių serijos Vilniuje įveikę vilniečius rezultaltu (1:1) ir (2:3).

O visus futbolo gerbėjus kviečiame liepos 3 dieną atvykti į LFF stadioną, kur kovosime su Gargždų „Bangos“ komanda. Bilietus įsigyti galite Bilietai.lt svetainėje. Rungtynių pradžia – 18 val.