2020 liepos 7

Vilniaus „Žalgiris“ užtikrintai žengė į kitą Hegelmann LFF taurės etapą

Vilniečių strategas Aliaksejus Baga po rungtynių džiaugėsi komandos pasirodymu: „Esu labai patenkintas tuo, kaip komanda ruošėsi šioms rungtynėms ir žaidėjų nusiteikimu. Žinojome, kad čia teks kovoti su jauna, bet pajėgia komanda. Žinoma, pelnėme tik du įvarčius, bet progų pasižymėti turėjome daug daugiau. Taip pat svarbu, kad puikiai gynėmės ir varžovams nebuvo galimybių sukurti nieko pavojingo prie mūsų vartų”.

Jau 6-ąją minutę vilniečiai turėjo gerą progą pasižymėti, kuomet po kampinio galva smūgiuotą kamuolį atmušė „Šiaulių“ vartų sargas. Vilniečiai nemažino apsukų ir 9-ąją minutę progą pasižymėti turėjo Liviu Antalis, tačiau ir toliau be priekaištų žaidė Gustas Baliutavičius. Pirmojo įvarčio laukti ilgai nereikėjo, po aukšto perdavimo į „Šiaulių“ baudos aikštelę ir ne visai sėkmingo vartininko žaidimo, kamuolį į vartus pasiuntė Richlordas Enninas.

Po įvarčio žaidimo tempas truputėlį sulėtėjo, padaugėjo smulkių pražangų, o 27-ąją minutę geltona kortele buvo nubaustas „Žalgirio“ legionierius Keyremehas Francisas. Pirmojo kėlinio antroje pusėje teritorinė persvara ir toliau priklausė svečiams, o „Šiaulių“ komanda ieškojo savo šansų kontratakose. Kitas rimtas pavojus kilo 35-ąją minutę, kuomet iš baudos aikštelės prieigų savo laimę pabandė Modestas Vorobjovas, tačiau ir toliau sėkmingai žaidęs šiauliečių vartininkas sugebėjo apsaugoti savo vartus.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje „Šiaulių“ ekipą po K. Franciso smūgio išgelbėjo skersinis. Į pertrauką abi komandos žengė vilniečiams pirmaujant 1:0.

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir po pertraukos. 56-ąją minutę po gražios kombinacijos baudos aikštelės prieigose vienas prieš vartus išvestas Mantas Kuklys rezultatą padvigubino. Šiaulių komandai ir toliau sunkiai sekėsi kurti, o „Žalgirio“ futbolininkai ir toliau diktavo savo sąlygas. 74-ąją rungtynių minutę iš toli smūgiuotas Liviu Analio kamuolys dar kartą sudrebino „Šiaulių“ vartų konstrukciją.  Vos po kelių minučių virpstas vėl išgelbėjo namų komandą, šį kartą, po K. Franciso smūgio.

Užtikrintai žaidę sostinės futbolininkai iškovojo pergalę rezultatu 2:0 bei žengė į kitą Hegelmann LFF taurės etapą.