2020 rugpjūčio 20

Vilniaus derbyje – neišsaugotas pranašumas

FK „Žalgiris“ Vilniaus derbyje neišsaugojo turėto pranašumo, sužaidė lygiosiomis 2:2 ir prarado brangius taškus. Žalgiriečiai dukart pirmavo po A. Kaludžerovičiaus įvarčių, bet varžovai abu kartus rezultatą išlygino.

„Žalgirio“ gretose po diskvalifikacijos į aikštę grįžo I. Tatomirovičius, tačiau dėl kortelių rungtynes turėjo praleisti S. Mikoliūnas. Pastarąjį pakeitė M.Karamarko. Pirmą kartą startinėje sudėtyje pasirodė A. Kaludžerovičius ir komandą neseniai papildęs K. Kamenaras.

Rungtynės „Žalgiriui“ prasidėjo puikiai. 3 min. po D. Slijngardo tolimo perdavimo A. Kaludžerovičius permėtė kamuolį per vartus palikusį vartininką – 1:0.

Kėlinio viduryje po incidento abiejų komandų žaidėjai užsidirbo po raudoną kortelę. „Riterių“ žaidėjas D. Kazlauskas nubaustas už smūgį N. Ljubisaljevičiui, o D. Slijngardas – už pastarojo nustūmimą.

Baigiantis kėliniui „Riteriai“ išlygino rezultatą. M. Grigaravičius gavo kamuolį prie baudos aikštelės, suklaidino N. Ljubisaljevičių ir pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

Po pirmojo kėlinio abi komandos atliko keitimų. „Žalgirio“ gretose K. Kamenarą pakeitė K. Bolha, „Riteriai“ stiprino puolimą.

Žalgiriečiai pasinaudojo varžovų paliktomis erdvėmis ir 52 min. vėl persvėrė rezultatą. Po H. Videmonto ir A. Kaludžerovičiaus kombinacijos pastarasis atsidūrė baudos aikštelėje su kamuoliu ir smūgiavo tiksliai – 2:1.

Tačiau persvaros nepavyko išlaikyti ir dar kartą. 79 min. po M. Karamarko pražangos baudos aikštelėje į „Žalgirio“ vartus buvo skirtas baudinys, kurį realizavo A. Lezama.

Rungtynių pabaigoje varžovų vartų šturmo surengti nebepavyko ir dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2.