2022 rugsėjo 6

Vieša bilietų prekyba į rungtynes prieš „Basel“ – nuo ketvirtadienio


„Žalgirio“ abonementų savininkai jau gali įsigyti bilietus į pirmąsias UEFA Europos Konferencijų lygos namų rungtynes prieš daugkartinį Šveicarijos čempioną „Basel“. Visi norintys tą galės padaryti nuo ketvirtadienio

2022/2023 UEFA Europos Konferencijų lygos grupių etapo antrosios rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Basel“ komandų vyks rugsėjo 15 d. (ketvirtadienį) nuo 19 val. 45 min. Vilniuje, LFF stadione.

Bilietus į šias rungtynes platina „Bilietai.lt“.

Nuo rugsėjo 7 d. (trečiadienio) 10 val. „Žalgirio“  abonementų savininkai turi išskirtinę privilegiją – pirmieji išsirinkti norimas vietas stadione dar iki prasidedant viešai prekybai. Vienas bilietas su abonemento kodu priklauso su 30% nuolaida. Taip pat abonemento savininkas turės galimybę už standartinę kainą įsigyti iki 3 papildomų bilietų greta savo draugams ar šeimos nariams.

Nuo rugsėjo 8 d. (ketvirtadienio) 9 val. bilietus galės įsigyti visi norintys.

Bilietų kaina – nuo 18 eurų.

Pietų D sektorius ir dalis C sektoriaus rezervuoti aktyviausiems „Žalgirio“ aistruoliams. Perkant bilietą šiuose sektoriuose galimi nepatogumai.

Nemokamai įleidžiami vaikai iki 6 metų (neužimant papildomos vietos).

Siekiant išvengti spūsčių žiūrovams rekomenduojama įsigyti bilietą iš anksto ir atvykti likus ne mažiau kaip 45 min. iki rungtynių pradžios.

Neįgalieji, turintys judėjimo negalią, yra prašomi susisiekti su organizatoriais (el. paštu a.sakalauskaite@fkzalgiris.lt ) – jiems paruošta speciali vieta, organizatorius palydės.