2022 rugsėjo 30

Vieša bilietų prekyba į dvejas Konferencijų lygos rungtynes – nuo šeštadienio


„Žalgirio“ abonementų savininkai nuo penktadienio gali įsigyti bilietus į dvejas UEFA Europos Konferencijų lygos namų rungtynes – prieš „Pyunik“ ir „Slovan“.   Visi norintys tą galės padaryti nuo šeštadienio.

2022/2023 UEFA Europos Konferencijų lygos grupių etapo rungtynės Vilniuje prieš „Pyunik“ komandą vyks spalio 13 d. (ketvirtadienį) nuo 22 val., o prieš „Slovan“ komandą – lapkričio 3 d. (ketvirtadienį) nuo 19 val. 45 min. Rungtynių laikus nustato UEFA.

Bilietus į abejas rungtynes platina „Bilietai.lt“.

Nuo rugsėjo 30 d. (penktadienio) 9 val. „Žalgirio“  abonementų savininkai turi išskirtinę privilegiją – pirmieji išsirinkti norimas vietas stadione dar iki prasidedant viešai prekybai. Vienas bilietas su abonemento kodu priklauso su 30% nuolaida. Taip pat abonemento savininkas turės galimybę už standartinę kainą įsigyti iki 3 papildomų bilietų greta savo draugams ar šeimos nariams.

Nuo spalio 1 d. (šeštadienio) 9 val. bilietus galės įsigyti visi norintys.

Bilietų kaina – nuo 12 eurų.

Pietų D sektorius ir dalis C sektoriaus rezervuoti aktyviausiems „Žalgirio“ aistruoliams. Perkant bilietą šiuose sektoriuose galimi nepatogumai.

Nemokamai įleidžiami vaikai iki 6 metų (neužimant papildomos vietos).

Siekiant išvengti spūsčių žiūrovams rekomenduojama įsigyti bilietą iš anksto ir atvykti likus ne mažiau kaip 45 min. iki rungtynių pradžios.

Neįgalieji, turintys judėjimo negalią, yra prašomi susisiekti su organizatoriais (el. paštu a.sakalauskaite@fkzalgiris.lt ) – jiems paruošta speciali vieta, organizatorius palydės.