2022 sausio 5

Vienas ryškiausių A lygos saugų kelsis į Vilnių


„Žalgirio“ gretas 2022 metų sezone sustiprins vienas ryškiausių praėjusio sezono A lygos žaidėjų. Lietuvos čempionai sukirto rankomis su praėjusį sezoną „Sūduvai“ atstovavusiu Nicolasu Gorobsovu.

Vidurio saugo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas iš Argentinos į Lietuvą atvyko 2020 metų rugsėjį ir greitai tapo viena iš kertinių figūrų Marijampolės ekipoje. Pirmąjį sezoną jis spėjo A lygoje sužaisti 5 rungtynes ir įmušti 2 įvarčius, kartu rungtyniavo su Josipu Tadičiumi.

Antrajame sezone jis Lietuvos čempionate per 32 rungtynes įmušė 5 įvarčius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.  Saugas 2021 metų sezone pasižymėjo ne tik prie varžovų vartų, bet ir atakų organizavime bei ginantis.

N. Gorobsovas atlikdavo vidutiniškai 72 tikslius perdavimus (92 proc.) per rungtynes, ir iš viso 215 (arba 7 vidutiniškai) kamuolio perėmimų slystant (tackles) – tai geriausi rezultatai A lygoje.

Ankstesnėje savo karjeroje futbolininkas daugiausiai laiko praleido Rumunijoje, kur sužaidė daugiau nei 150 rungtynių Rumunijos čempionate, ir Italijoje, kur tris sezonus žaidė Italijos „Serie B“ lygoje, taip pat yra pasirodęs ir elitiniame „Serie A“ divizione.

Futbolininko kelyje taip pat buvo Izraelio čempionatas, žemesnės JAV, italų, rumunų, lygos.