2022 gruodžio 22

Vartininkų treneris M. Tamulionis pasirinko naujus iššūkius


FK „Žalgirio“ komandoje kitame sezone nebus vartininkų trenerio Manto Tamulionio.

Nuo 2019 metų vasaros pagrindinės komandos vartininkų treneriu dirbęs specialistas pasibaigus sutarčiai su klubu priėmė sprendimą ieškoti naujų iššūkių.

Prieš tai jis kelerius metus buvo „Žalgirio“ vartininkų akademijos koordinatoriumi.

Pagrindinėje komandoje M. Tamulionis dirbo skirtinguose trenerių štabuose, kuriems vadovavo Marekas Zubas, Joao Martinsas, Aliaksejus Baga ir Vladimiras Čeburinas.

Komandos gretose treneris iškovojo tris čempionų titulus, dukart laimėjo taurę, kartą – Supertaurę, pateko į UEFA Konferencijų lygos grupių etapą.

„Aštuoneri metai – ketveri akademijoje ir ketveri pirmoje komandoje. Tikiuosi palieku jas geresnes nei radau atėjęs. Ačiū „Žalgiriui“ kad suteikė galimybę jaunam, niekieno nežinomam, treneriui, prisidėti prie jau istorija tapusios kelionės. Dėkoju visiems Žalgirio žaidėjams, su kuriais teko garbė eiti šiuo ne visada lengvu keliu, kolegoms, geriausiems iš geriausių aistruolių Pietų–IV Ultras“, – atsisveikindamas rašė M. Tamulionis.

FK „Žalgiris“ dėkoja M. Tamulioniui už atsidavimą tobulinant bei ruošiant komandos vartininkus, indėlį į komandos pasiektus rezultatus, ir linki sėkmės naujuose iššūkiuose.