2022 gegužės 9

V. Čeburinas: „Žaidimo organizavimas gerėja“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės prieš „Džiugą“ pagyrė po keitimo rungtyniavusius žaidėjus, o pasižymėjęs Mathias Oyewusi džiaugėsi gautu šansu.

„Hegelmann LFF taurės“ antrojo etapo rungtynėse tris įvarčius antrajame kėlinyje įmušęs „Žalgiris“ pranoko „Džiugą“ rezultatu 3:1.

„Rungtynės geros, žaidimo organizavimas gerėja. Tačiau yra didelis klausimas dėl įmušimo, reikia ties tuo dirbti. Daug kontroliavome kamuolį, daug perdavimų į baudos aikštelę, daug progų. Tačiau būna tokių dienų, valandų, minučių kai kamuolys neįeina į vartus. Buvo epizodų visiems skoniams. Ir vienas prieš vieną, ir skersų perdavimų, ir kitokių. Tačiau taip jau būna.  Dėl to darėme ir puolėjų keitimus, atsižvelgiant į tai kad jų darbas – įmušti, – kalbėjo V. Čeburinas. Bravo Žalgiriui, bravo žaidėjams. Po keitimo išėję žaidėjai rimtai prisiėmė atsakomybę, tą darbą ir pradėjome įmušti. Tai kad praleidome – mūsų klaida, šiurkšti klaida.“

Prieš pertrauką ir per ją treneris atliko du keitimus – puolime Josipą Tadičių ir Francis Kyeremeh pakeitė Mathias Oyewusi ir Renanas Oliveira.

„Buvo nerealizuotų progų, kartais būna kad ne viskas pavyksta žaidėjui. Reikia sugalvoti kaip tai išspręsti. Futbolas toks žaidimas, kažkur nepavyko, neperlipo per save. Tuomet tenka ieškoti sprendimų. Pas mus didelė konkurencija puolimo grandyje. Gerai, kad tie kas išėjo, realizavo progas“, – vertino treneris.

Itin reikšmingas įvartis krito antrojo kėlinio pradžioje, kuomet smūgiu galva pasižymėjo M. Oyewusi.

„Dėkoju Dievui už pergalę. Laimei pavyko, sunkiai dirbome. Kaip komanda dirbome dėl pergalės. Ne taip svarbu, kas pelnė įvarčius.  Jei dirbsime, ginsimės ir pulsime kaip komanda, įvarčiai ateis. Jei toliau taip stengsimės, eisime toli“, – kalbėjo žaidėjas.

Nigerietis balandžio antroje pusėje nepatekdavo į komandos sudėtį rungtynėms, tačiau šį kartą žaidė daugiau nei kėlinį, pats pelnė įvartį ir sudalyvavo dar dvejose rezultatyviose komandos atakose.

„Buvau nusivylęs, kad nepatekau į sudėtį. Visada buvau pasiruošęs žaisti ir padaryti ką galiu geriausiai. Viską padaryti dėl komandos pergalės. Smagu, jog pavyko parodyti ką galiu geriausiai. Tai svarbu man dėl pasitikėjimo savo jėgomis. Kuo daugiau šansų gausiu, tuo labiau galėsiu tobulėti. Stengsiuosi dirbti sunkiau, žaisti geriau“, – sakė puolėjas.

„Žalgirio“ gretose minėtose rungtynėse debiutavo dar vienas naujokas – gynėjas Dimašas Kaškenas.

„Trai jaunas, perspektyvus žaidėjas. Todėl jį čia ir pasikvietėme. Matome jį kaip ateities žaidėją. Šiuo metu vyksta adaptacija. Praėjo nemažai laiko, norisi jį išbandyti žaidybiniame procese“, – apie duotas minutes sakė treneris V. Čeburinas.

„Žalgiris“ kitas rungtynes žais šeštadienį, gegužės 14 d. Vilniuje su „Riteriais“. Tai bus išvykos rungtynės žalgiriečiams. Kaip šeimininkai Lietuvos čempionai gegužės 22 d. priims „Kauno Žalgirį“.