2022 balandžio 24

V. Čeburinas: „Žaidimas pavyko, bet kainavo du epizodai po standartų“


FK „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas nepaisant išleistos pergalės iš rankų prieš „Hegelmann“ išvykoje nebuvo nusivylęs žaidimu, o puolėjas Renanas teigė įgaunantis fizinę formą.

„Žalgiris“ Kaune pirmavo rezultatu 2:0, tačiau po standartinių situacijų praleido du įvarčius. Antrasis varžovų įvartis krito jau per pridėtinį laiką.

„Turėjome pranašumą, progų, įmušėme, bet praleidome. Žiūrėsime kas atsitiko, bet pozityvu tai kad struktūros prasme žaidimas pavyko. Tačiau du epizodai iš standartų mums kainavo. Rezultatas 2-2, neatspindi eigos, turėjome progų, kurias reikėjo išnaudoti. Ne iki galo išpildėme tuos momentus. Varžovams nepavyko tai ko iš jų laukėme. Iš žaidimo jie beveik neturėjo progų, didelio pavojaus. Standartai juos išgelbėjo, nes buvome antri prie kamuolių, ne pirmi. Mūsų žaidimo planas, tai ko norėjome, pavyko. Tačiau rezultatas netenkina. Praleisti paskutinėmis minutėmis nemalonu. Deja, taip jau išėjo“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Paklaustas apie tai, kodėl nepasinaudojo Donato Kazlausko ir Oliverio Buffo paslaugomis po keitimo, treneris atsakė: „Jie pasiruošę, bet šios dienos rungtynėse jiems būtų buvę sunku. Pasirinkau žaidėjus kurie turi geresnį smūgį – Jarusevičius, Miličkovičius. Norėjome išsaugoję kamuolį vidurio zonoje sukurti pavojų varžovams. Žaidybine prasme rungtynės pavyko, bet praleidome įvarčius iš standartinių situacijų.“

Pirmąjį rungtynių įvartį sukūrė pirmą kartą žaidės brazilo Renano ir kroato Josipo Tadičiaus duetas, antrasis taip pat krito po Renano smūgio.

„Treniruočių metu dirbome ties Renano ir Tadičiaus pora. Jie sukūrė nemažai progų, sukūrė įvartį. Buvo toks sumanymas dirbti ties šia puolėjų pora. Pavyko nemažai. Žinoma, dar ne viskas išeina. Šiuo momentu tai buvo optimali pora, tačiau žiūrėsime, ieškosime korekcijų“, – sakė V. Čeburinas.

Pats Renanas apgailestavo, kad rungtynių pabaigoje pritrūko sėkmės: „Deja, pabaigoje suteikėme varžovams galimybę priartėti prie mūsų vartų. Mušant antrąjį įvartį jiems nusišypsojo sėkmės. Tačiau didelę rungtynių dalį kontroliavome žaidimą. Nepasisekė, kad rungtynės baigėsi lygiosiomis. Turėsime išgirsti ką pasakys treneris ir ties tuo dirbti.“

Futbolininkas iš Brazilijos pirmą kartą rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje. „Asmeniškai aikštėje jaučiausi gerai, tik pabaigoje jautėsi nuovargis. Ilgą laiką nežaidžiau 90 minučių.  Tačiau įgaunu fizinę formą ir būsiu pasiruošęs tolimesnėms kovoms šiame sezone, – kalbėjo Renanas – Tiesiog dariau tai ko treneris prašė. Kovojau dėl kiekvieno kamuolio, buvau susikaupęs ties savo darbu.  Gerai, kad pavyko padėti komandai, bet dirbsiu kad padėčiau ir daugiau.“

Kitas rungtynes  „Žalgiris“ žais balandžio 27 d. Jonavoje, o namuose vilniečiai gegužės 4 d. priims Gargždų „Bangą“.

 

Video