2021 balandžio 24

V. Čeburinas: „Žaidėjai atsidavė kiek galėjo“


FK „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po lygiųjų 1:1 snieguotame Vilniaus derbyje su „Riteriais“ dėkojo žaidėjams už atsidavimą ir apgailestavo dėl greitai praleisto išlyginamojo įvarčio.

Prieš A lygos 10-ojo turo rungtynes LFF stadiono aikštę nuklojo sniegas. Komandoms prie šių sąlygų pirmajame kėlinyje antrajame sekėsi prisitaikyti sunkiai, tačiau ilgainiui žaidybinį pranašumą įgijo „Žalgiris“, kuris ir įmušė pirmą įvartį po Tomislavo Kišo smūgio. Bet „Riteriai“ iš karto rezultatą išlygino.

„Oras įnešė korektyvų, tačiau abi komandos buvo atsidavusios ir parodė gerą kovą. Mes jau įpratę kad prieš mus „stato autobusą“. Tai turbūt yra šiandieninė taktika prieš „Žalgirį“. Mes nuveikėme daug gero darbo. Įmušėme gerą, darbinį įvartį. Tačiau praleidome gana greitai. Galima sakyti kad tai susikaupimo stoka. Mes vis padarome tokias klaidas kurių nesinorėtų matyti. Tokios klaidos suteikia gerą šansą varžovams. Tačiau bendrai rungtynės neblogos. Buvo geras atsidavimas. Prie tokių oro sąlygų komandos parodė gerą futbolą“, – teigė V. Čeburinas.

Jis pažymėjo, jog komandos žaidimas po truputį gerėja, tačiau tai dar neatneša rezultato ir tai nedžiugina: „Patenkinti būsime tuomet, kai iškovosime tris taškus. Šiandien tai nepavyko. Tačiau žingsniai pirmyn matomi. Matome tą žaidimą, kurio siekiame. Einame link jo. Mūsų žaidėjų atsidavimas,  žaidimo ryšiai su komandos draugais juda pirmyn. Tačiau yra vienas „bet“: kai rungtynės nelaimėtos. Lygiosios – ne pralaimėjimas, bet ir ne laimėjimas. Du taškai nukrito ne į mūsų taupyklę.“

Kaip ir praėjusiose rungtynėse su „Džiugu“, taip ir šį kartą „Žalgiris“ turėjo dar kelias geras progas įmušti, bet jomis nepasinaudojo. „Apie progų realizaciją visuomet galvojame. Analizuojame, kur kažko trūksta, kad įmuštume daug daugiau įvarčių. Jei nebūtų sukurtų progų, galvotume apie tai. Dabar pastaruoju metu sukuriame progų, bet kai kur puikiai sužaidžia vartininkas, kai kur patys netiksliai išpildome, neatsiduriame tinkamoje vietoje tinkamu laiku. Reikia ties tuo dirbti“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Abiems komandoms tai buvo antrosios rungtynės per keturias dienas, tačiau anot „Žalgirio“ trenerio, sunkiau buvo jo auklėtiniams, kurie siekė laimėti ir daugiau atakavo.

„Dvi rungtynes per kelias dienas visuomet sunku. Tačiau norėčiau dar kartą padėkoti žaidėjams. Jie atsidavė aikštėje kiek galėjo, tikrai gerai. Gintis tokiose rungtynėse galima ilgai. Tačiau atakuoti tokį ilgą laiką tikrai sunku. Tai kainuoja daug energijos. Tą šiandien ir pamatėme. Pamatėme komandinį futbolą. Tačiau vieno įvarčio neužtenka“, – pripažino treneris.

„Žalgiris“ kitas rungtynes žais balandžio 30 d. su Alytaus „Dainava“.

 

Video