2022 rugsėjo 15

V. Čeburinas: „Turėsime rasti savo kontrargumentų“


UEFA Europos Konferencijos lygos pirmųjų namų rungtynių išvakarėse „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas kalbėjo apie agresyvų futbolą žaidžiantį varžovą, o Saulius Mikoliūnas pažymėjo, jog žalgiriečių pasitikėjimas auga.

Ketvirtadienio vakare „Žalgiris“ namuose priims daugkartinį Šveicarijos čempioną, pora dešimtmečių UEFA turnyruose dalyvaujantį „Basel“ klubą.

„Tai rimtas varžovas, daug žaidęs grupių etapuose. Turi gerą, subalansuotą sudėtį. Dėl to rungtynės bus įdomios. Mūsų aistruolių palaikymas mums labai reikalingas. Ruošime savo planą šioms rungtynėms.  „Basel“ žaidžia agresyvų futbolą. Galbūt galima sakyti kad nemėgsta gintis. Daugiau užsiima atakos veiksmais. Žinoma, analizavome savo rungtynes Bratislavoje.  Darėme korekcijas pagal savo veiksmus. „Basel“ yra visai kitokia komanda. Todėl reikės taikytis prie jų žaidimo stiliaus. Tai atakuojanti komanda. Yra stiprūs šiuo požiūriu. Reikia mums sudėlioti savo žaidimą taip kad turėtume kontrargumentų varžovams“, – komentavo V. Čeburinas.

„Istorinis momentas priimti komandas žaisdami namie. Net neabejoju, kad vėl bus pilnos tribūnos ir puiki atmosfera kaip visuomet. Tikėkimės, kad komanda džiugins savo žaidimu ir geru rezultatu“, – kalbėjo S. Mikoliūnas.

Jis teigė, jog paskutinė dvikova Slovakijoje – lygiosios su „Slovan“ – leido komandai paaugti: „Komanda per tokias rungtynes auga, auga pasitikėjimas savo jėgomis. Rezultatai kuriuos rodome viso atrankos ciklo metu komandai suteikė pasitikėjimo. Tos rungtynės išvykoje eilinį kartą įrodė, kad žaisdami net ir svečiuose galime kovoti dėl pergalės.“

Pasak žalgiriečio, „Basel“ sunku būtų lyginti su šiemet sutiktais varžovais. „Skirtinga komanda, turinti savo braižą. Taip galbūt mėgsta pradėti nuo aukšto spaudimo, pasitikti varžovus jų aikštės pusėje. Tai ryškūs jų dalykas. Jų komanda gera, bet įveikiama.“

„Žalgirio“ ir „Basel“ rungtynės vyks rugsėjo 15 d. nuo 19 val. 45 min. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.