2021 spalio 28

V. Čeburinas: „Toks futbolas užveda komandas, patinka žiūrovams“


Po dramatiškos pergalės A lygoje prieš pagrindinius konkurentus „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas pergalę dedikavo neseniai gimtadienį pažymėjusiems ištikimiausiems aistruoliams, o lemiamą smūgį atlikęs Jakubas Sylvestras teigė, kad vaisių davė geras tarpusavio supratimas.

„Žalgiris“ dukart pirmavo, leido varžovams rezultatą išlyginti, o pergalingą įvartį pelnė paskutinę pridėtinio laiko minutę (3:2).

„Rungtynių pradžia buvo gera. Taip pat ir visas pirmas kėlinys, buvome aktyvūs. Išpildėme savo žaidimo planą. Rimtai nusiteikėme šioms rungtynėms. Šiandien gerai padirbėjo visi: ir tie kas žaidė startinėje sudėtyje, ir kas išėjo po keitimo. Tie kas būtų išėję taip pat nebūtų sugadinę vaizdo, – kalbėjo V. Čeburinas. – Viskas susiklostė gana dramatiškai. Įmušėme, praleidome, vėl įmušėme. Vėl praleidome. Tačiau toks futbolas, dėl to jis patinka žiūrovams. Tai užveda komandas. Futbolas susideda iš klaidų. Mes padarėme klaidų, varžovas padarė klaidų. Bravo Žalgiriui, šiandien laimėjome. Mūsų savaitė įtempta, žaidėme po taurės finalo, po šiandienos ir poros dienų pertraukos vėl rungtynės. Po trijų dienų vėl kitos rungtynės. Toks jau laikotarpis.“

„Žaidėme dėl pirmos vietos, dvi komandos lyderės. Buvo daug pakilimų ir nuopuolių, taip pat ir mums. Laimei, pavyko įmušti įvartį pabaigoje ir iškovojome svarbius tris taškus, – kalbėjo J. Sylvestras – Visuomet nusivylimas, kai gynyboje nesužaidi gerai ir praleidi įvarčių. Tačiau šiandien parodėme labai gerą puolimą, įmušėme tris, vienu daugiau nei varžovas. Tai ir svarbiausia.“

Žalgiriečių pergalingas įvartis rungtynių pabaigoje nebuvo atsitiktinis – atakos prie „Sūduvos“ vartų paskutinėmis minutėmis virtosi viena po kitos.

„Visas rungtynes spaudėme ir siekėme pergalės, bandėme įmušti. Pabaigoje tai pasiteisino. Žinojome, kur esame, jog atsiliekame nuo „Sūduvos“ taškais. Norėjome juos aplenkti turnyro lentelėje. Toks ir buvo mūsų tikslas šios dienos rungtynėse“, – sakė J. Sylvestras.

„Tikėjimas buvo ne tik pabaigoje, bet nuo pradžių. Didelis noras laimėti. Tai jautėsi ir prieš rungtynes ir per pertrauką. Jaučiasi ir dabar po rungtynių. Nusiteikimas buvo labai geras. Nusiteikimas buvo žaisti dėl pergalės, tik dėl pergalės. Žaidėme namuose, prie savo gerbėjų. Buvo aistruolių gimtadienis. Padovanojome dovaną sau ir jiems, – sakė V. Čeburinas. – Kiekvienas rungtynes matome jų plakatus, vėliavas. Nesvarbu ar sniegas, ar lietus, ar kaitra, ir kuriame mieste. Iš visos širdies ir nuo komandos noriu pasveikinti mūsų gerbėjus.“

Pergalingo įvarčio autorius pasižymėjo ketvirtą kartą per penkerias rungtynes, nors paskutines trejas aikštėje pasirodė po keitimo. Rezultatyvų perdavimą jam atliko Hugo Videmontas, kuris pagal šį rodiklį pirmauja lygoje.

„Prieš įvartį gavau varžovų gynybą praskrodusį perdavimą iš Hugo. Komunikavau su juo, vienas kitą labai gerai suprantame.  Tai daug kartų bandėme padaryti treniruotėse. Labai džiaugiuosi, kad tai pavyko ir įgyvendinti, – teigė J. Sylvestras. – Jaučiuosi gerai, kai treneris man duoda minučių, esu patenkintas. Kai įmušu – esu dar labiau laimingas.“

„Žalgiris“ ir „Sūduva“ dar kartą susitiks lapkričio 3-ąją Marijampolėje, bet prieš tai žais savaitgalį. Šeštadienį „Žalgirio“ laukia akistata namuose su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“.

 

 

 

 

Video