2021 lapkričio 25

V. Čeburinas: „Tai komanda, kuri turi būti pirmoje vietoje“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po titulą nulėmusios pergalės A lygoje sakė, kad psichologiškai buvo nelengva, o vertindamas sezoną dėkojo žaidėjams, aistruoliams.

Žalgiriečiams čempionų titulą nulėmė rungtynių pabaigoje iškovota pergalė prieš „Panevėžį“.

„Bravo Žalgirio žaidėjams, nelengvi metai. Ypač žinant kad pasitaikė ir ligos, ir kiti dalykai, susiję su kalendoriumi dėl Europos turnyrų, – kalbėjo V. Čeburinas. – Kalbant apie paskutines rungtynes – psichologija yra psichologija. Pagal žaidimą spaudimo ir neparodėme. Nors supratome kad tai reikia daryti. Tai daug pasako apie visą eigą. Daugiau kontroliavome kamuolį, varžovai daugiau gynėsi ir kontratakavo. Mes tokių galimybių nedavėme Antrajame kėlinyje buvo laikas kai reikėjo keisti, stiprinti atakuojantį žaidimą. Tai ir padarėme. Visi žaidėjai kurie žaidė nuo pradžių, ir buvo pasiruošę išeiti jie susitelkę vienam tikslui. Tai komanda, kuri turi būti pirmoje vietoje.“

Vertindamas sezoną treneris pažymėjo, jog jo pradžiai atsiliepė klastinga liga, Europos taurėse kai kurie varžovai buvo per stiprūs, o A lygos kovoms atsiliepė intensyvus tvarkaraštis.

„Pradžioje apsirgome COVID-19. Nesėkmingai susiklostė Supertaurė, pirmavome 2:0, leidome išlyginti, o baudinių serija – tai loterija. Čempionų lygoje praėjome pirmą etapą, puiku. Toliau laukė labai rimta komanda „Ferencvaros“. Ne pirmą kartą ją teko sutikti. „Mura“ – ta komanda, kurią turėjome įveikti. Kalbame, kad reikėjo, bet tai komanda, kuri pateko į grupių etapą. Kalbant apie „Bodo“ – tai komanda kuri prieš „Roma“ įmušė 6 įvarčius. Mes nenusileidome šiam varžovui visai be vilčių. Namuose 2:2, įdomios rungtynės. Išvykoje 0:1, tačiau žaidėme garbingai. Bravo žaidėjams. Po to buvo intensyvus tvarkaraštis. Atidėjome rungtynių, reikėjo jas sužaisti. Tačiau „Žalgiriui“ pavyko, jis tai įveikė. Esame pirmi, įmušėme daugiausiai, praleidome mažiausiai. Su pagrindiniais konkurentais sužaidėme gerai“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Treneris taip pat dėkojo aistruoliams, vadovams, partneriams.

„Noriu pasveikinti mūsų gerbėjus, fanus. kurie mus visuomet palaiko bet kokiu oru visuose stadionuose kur žaidėme. Labai jiems ačiū. Dėkojame Vilniaus savivaldybei už palaikymą. Bravo mūsų vadovei Vilmai kuri atlieka daug dėl klubo. Ji padaro viską kas įmanoma ir neįmanoma. Stengiasi suburti kolektyvą. Tai didelis didelis darbas. Visiem bravo, visiem ačiū, mes čempionai“, – konferenciją baigė treneris.

 

 

Video