2022 lapkričio 4

V. Čeburinas: „Šventė baigėsi, bet liko geri įspūdžiai“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po rungtynių su „Slovan“ pažymėjo labai nesėkmingą pirmąjį pusvalandį, o apibendrindamas sezoną Europoje teigė, jog Lietuvos čempionai prilygo beveik visoms komandoms.

„Žalgiris“ praleido du įvarčius 15 ir 23 minutėmis, ir nors antrojo kėlinio pradžioje pavyko atsilikimą sušvelninti, to neužteko – varžovai iš Slovakijos Vilniuje nugalėjo 2:1.

„Pralaimėjome rungtynių pradžioje. Tas aukštas spaudimas kurį darė varžovai… Negalima sakyti kad buvo maksimalus spaudimas. Tačiau antroje zonoje perėmė  daug mūsų kamuolių. Labai norėjome įmušti, atakavome didelėmis pajėgomis. Tačiau praleidome greitas varžovų kontratakas. Padarėme pakankamai daug klaidų. Antrojo kėlinio pradžioje grįžome į žaidimą, 1:2. Varžovas rungtyniavo gana ramiai. Jie kontratakavo, tačiau be didelio ryžto.  Daug atidavėme energijos, jėgų. Tačiau rungtynės nelaimėtos. Tai ką sugalvojome, ką norėjome – ne viskas sekėsi, ne viskas pavyko. Rezultatas ne mūsų naudai. Galima sakyti kad jaudulys pradžioje mums sutrukdė..  Padarėme pakankamai daug klaidų rungtynių pradžioje“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Paprašytas apibendrinti sezoną, treneris atsakė: „Iš penkto karto man pavyko patekti, atverti duris į grupių etapą. Mums pavyko patekti į grupių etapą. Tai svarbiausias dalykas. Nuo pirmų iki paskutinių rungtynių tai buvo kaip šventė. Šventė baigėsi, bet prisiminimai liko geri. Jeigu vertinti varžovus, kuriuos sutikome skirtinguose lygiuose – Čempionų, Europos, Konferencijų lygoje. Vertinant juos ir „Žalgirį“ šiandien… Norvegijoje prieš „Bodo“ pralaimėjimas buvo skaudus, apmaudus. Taip jau susiklostė. Kitose rungtynėse „Žalgiris“ taip nenusileido, kad būtų be šansų.“

Treneris taip pat padėkojo komandos gerbėjams ir Vilniaus miesto savivaldybei: „Labai ačiū mūsų aistruoliams už labai gerą palaikymą. Šiandien jautėsi tas palaikymas.  Aistruoliai mus palaiko, duoda emocinį foną rungtynėms. Tai žinoma padeda. Jiems labai ačiū. Norėtųsi ir vietos čempionate matyti tiek žiūrovų. Iki to reikia atlikti daug darbo. Taip pat noriu padėkoti Vilniaus savivaldybei. Už jų paramą Žalgiriui.“