2022 spalio 20

V. Čeburinas: „Svarbiausia pasiekta svarbi pergalė“


Po sunkios pergalės prieš „Panevėžio“ komandą išvykoje „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas dėkojo aistruoliams ir vartininkui Edvinui Gertmonui, o šis pripažino, jog komandai buvo nelengva žaisti praėjus porai dienų po sunkaus finalo.

„Žalgiris“ rungtynes Panevėžyje laimėjo 1:0 po Donato Kazlausko įvarčio, o vienu pagrindinių veiksnių tapo vartininko Edvino Gertmono žaidimas. Jis atrėmė kelis smūgius ir varžovų mušta baudinį rungtynių pabaigoje.

„Tikėjomės, jog rungtynės bus sunkios. Mūsų tvarkaraštis sudėtingas. Iš kitos pusės – varžovui reikia taškų. Tikėjomės kad jie padarys viską dėl jų ką gali aikštėje.  Pradėjome gana gerai, sukūrėme vieną, kitą progą, pavyko įmušti, nors ir varžovai turėjo neblogų progų. Tas baudinys… nesusitvarkėme, greitai įėjo kamuolys. Taip kartais būna. Bravo Gertmonui, jis ne kartą mus gelbėjo. Taip pat ir atmušė baudinį. Komandos atsidavimas buvo geras. Svarbiausia pasiekta svarbi pergalė. Žiūrėsime ties kuo dar mums reikia padirbėti. Tarp rungtynių mažai laiko, bet reikės korektyvų“, –  kalbėjo V. Čeburinas.

„Sunkios rungtynės, daug klydome, daug bėgome. Dėl to labai pavargome. Pabaigoje turėjome tą nelaimę. Pasisekė. Ačiū Dievui, kad viskas gerai baigėsi. Labai jautėsi, kad prieš tris dienas žaidėme pratęsimą. Buvo ir mano, ir kitų žaidėjų vaikiškų klaidų. Dėl to kentėjome ir išėjo sunkios rungtynės. Laimėjimas labai svarbu, norime kuo greičiau užsitikrinti čempionų titulą, nusiimti spaudimą“, – kalbėjo E. Gertmonas.

Likus porai minučių iki pagrindinio laiko pabaigos į „Žalgirio“ vartus buvo skirtas baudinys. Nuo 11 metrų žymos Ariagnerio Smitho muštą kamuolį atrėmė E. Gertmonas.

„Turėjome informaciją, padarėme analizę. Mušė ne visai vykusį smūgį, pavyko atremti. Kaip atspėjau? Nenoriu išduoti paslapčių, bet analizuojame, žiūrime, kur kas mušė, ir bandome nuspėti“, – sakė vartininkas.

Po rungtynių žalgiriečiai sudainavo „Su gimimo diena“ savo aistruoliams – „Pietų IV“ spalio 19-ąją mini savo gimtadienį.

„Su džiaugsmu juos sveikiname ir skiriame šią pergalę jiems. Tai tie žmonės kurie su mumis visada. Nepaisant oro ar nesėkmės. Galima sakyti visada“, – sakė V. Čeburinas.

„Norėčiau labai padėkoti aistruoliams. Sekmadienį kai buvome Kaune – jausmas tarsi ne Lietuvoje. Tokia tribūna, vau. Tokią buvau matęs tik Prancūzijioje. Tikrai buvo super jausmas. Labai malonu, kad fanai atvažiuoja net vėlais, šaltais, trečiadienio vakarais, palaiko, vis tiek su mumis kartu. Labai smagu, ačiū jiems, gero gimtadienio“, – sakė E. Gertmonas.

Sekmadienį „Žalgiris“ gali užsitikrinti titulą sėkmingai sužaidęs su „Hegelmann“ komanda. Rungtynės LFF stadione – nuo 17 val. 55 min. Klubo jubiliejaus proga įėjimas nemokamas.