2022 lapkričio 24

V. Čeburinas: „Sezonas buvo puikus“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po paskutinių sezono rungtynių sakė, kad komandai pavyko atsitiesti nepaisant nesėkmingos pirmos rungtynių pusės. Treneris taip pat apibendrino sezoną ir dėkojo žaidėjams už pasiektus rezultatus.

Rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“, kurios vilniečiams nieko nelėmė, „Žalgiris“ atsilikinėjo 0:3, bet sušvelnino atsilikimą iki 2:3 ir dvikovos pabaigoje galėjo rezultatą išlyginti.

„Paskutinės rungtynės, sezono pabaiga, mums reikėjo padėti tašką. Padarėme vieną, antrą klaidą, jau 0:2. Kontroliavome kamuolį, darėme spaudimą,  bet kontratakoje praleidome trečią įvartį. Varžovas pasirinko taktiką žaisti antru numeriu. Tačiau mes žaidėme, žaidėme kombinacinį futbolą. Kūrėme kombinacijas, ieškojome aštrių momentų. Pirmajame kėlinyje irgi buvo gera proga. Tačiau nerealizavome. Po 0:3 buvo sunku grįžti tačiau dalinai pavyko. Įmušėme du įvarčius, sudarėme rimtą spaudimą varžovams. Nugalėtojai neteisiami, bet pradėjo ir laiką tempti. Tai normalūs dalykai kurie būna futbole. Mums pritrūko laiko, tikslesnio užbaigimo, susikaupimo. Buvo sunku pramušti tokią tankią gynybą“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Apibendrindamas sezoną jis jį įvertino kaip puikų.

„Padarėme daug gerų dalykų. Iki tapimo čempionais pralaimėjome tik kartą. Taip kai jau užsitikrinome jau buvo pralaimėjimų. Susikaupė nuovargis. Motyvacijos buvo sunku rasti viską pasiekus. Tačiau galiu patikinti kad į visas rungtynes žaidėjai ėjo su noru. Rodė atsidavimą, bet kai kas nepavyko, būna. Esu dėkingas visiems. Už jų darbą, tai ką padarė aikštėje. Už tai ką darė rūbinėje. Ir žinoma – už rezultatą. Rezultatas kalba už save. Likus 7 rungtynėms tapome čempionais, taurės laimėtojais. Nepaisant tokio sunkaus grafiko. Grafikas buvo labai intensyvus, rungtynės kas kelias dienas. Svarbiausias pasiekimas buvo Konferencijų lygos grupės. Pajautėme šią futbolo šventę. Nors sezonas baigiasi, paskutinės rungtynės. Bet proto būsena dar toje šių metų šventėje. Tos rungtynės davė tokį įsikrovimą, energiją buvimui futbole“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Treneris turi sutartį su klubu ir kitam sezonui, todėl jau pradėjo galvoti apie kitų metų darbus.

„Dabar padarysime analizę – ką darėme teisingai, kas nelabai pavyko. Tai ko nereikėjo daryti. Padarysime išvadas ir ruošimės toliau. Ruošimės kitam sezonui. Laukia labai dideli darbai“, – sakė V. Čeburinas.