2022 balandžio 18

V. Čeburinas: „Progų išnaudojimas – didelė problema“


Po ketvirtų nulinių lygiųjų šį sezoną „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas pažymėjo, jog vėl trūksta progų išnaudojimo.

„Žalgiris“ turėjo ryškią teritorinę persvarą „Sūduvą“, bet kaip ir Supertaurėje, taip ir čempionate nepavertė to įvarčiais – dvikova baigėsi 0:0.

„Daug kontroliavome kamuolį, buvo daug galimybių, tačiau jų išnaudojimas yra didelė problema. Tam skiriame daug laiko treniruočių procese, bet nepavyksta. Įmuštas įvartis mums suteiktų daugiau pasitikėjimo savimi. Turime gerų žaidėjų, gebančių gerai realizuoti, bet neprieiname iki to. Neįmušėme ir tai neleidžia laimėti. Dar kartą praradome taškus. Tačiau tikiu, kad viskas normalizuosis, turime tai išgyventi“, – kalbėjo V. Čeburinas.

„Sūduvai“ tai buvo pirmosios rungtynės su naujuoju treneriu ir Marijampolės ekipa džiaugėsi iškovotu tašku.

„Reikia atiduoti pagarbą ir varžovams, jie visa komanda gynėsi, ypač pirmajame kėlinyje pastatė didelius gynybinius įtvirtinimus. Antrajame kėlinyje jie daugiau kontratakavo, kartais tas jiems pavykdavo. Didelio pavojaus nebuvo, bet jaudulio taip“, – sakė V. Čeburinas.

Gynėjas Nemanja LJubisavljevičius teigė, kad daug kartų vis pritrūkdavo vieno ar kito tikslesnio elemento užbaigiant etakas.

„Šiandien buvo kaip derbis. Sunkios rungtynės. Vis trūko vieno žingsnio, kad galėtume įmušti. Vis atsidurdavome ne ten, kur reikia. Sukūrėme progų, bet trūko tikslumo. Mes neįmušėme, o varžovai realių progų beveik neturėjo. Treniruotėse dirbame tikrai sunkiai. Bet nesiseka įmušti, kartais pritrūksta susižaidimo. Toks futbolas“, – kalbėjo N. Ljubisavljevičius.

Žalgiriečiai šį sezoną praleido įvarčius tik dvejose rungtynėse, tačiau kai nepavyksta iškovoti pergalės, savo žaidimu pernelyg nesidžiaugia ir gynybos grandis.

„Gynyboje nepraleidome įvarčio, bet manau kad ir mes galime padaryti daugiau, geresnių perdavimų į priekį“, – teigė serbas.

Balandžio pabaigoje „Žalgirio“ laukia trys rungtynės išvykoje – Kaune, Jonavoje ir Šiauliuose, o gegužės 4 d. – dvikova su „Banga“ namuose.

Video