2022 rugsėjo 28

V. Čeburinas: „Po pertraukos pradėti iš naujo ne visada lengva“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir gynėjas Mario Paveličius po dar vienos pergalės čempionate buvo patenkinti žaidimu puolime bei gynyboje ir pažymėjo, jog dar anksti daryti išvadas dėl pozicijų lentelėje.

Atidėtose „Optibet A lygos“ rungtynėse, kurios buvo pirmos po rinktinių pertraukos, „Žalgiris“ nugalėjo „Sūduvą“ rezultatu 1:0 po vienintelio varžovų įsimušto įvarčio pirmo kėlinio viduryje.

„Nelengvos rungtynės. Daug sukūrėme, buvo progų, virpstas. Varžovas ieškojo erdvių, bet mes uždarėme erdves, rimtų progų varžovas nesukūrė. Nedavėme jiems tokių galimybių. Šaunuoliai žaidėjai. Ne visada lengva po pertraukos pradėti iš naujo. Svarbiausia trys taškai, einame toliau. Klaidas dar įsivertinsime“, – kalbėjo V. Čeburinas.

„Džiaugiamės pergale ir trimis taškais. Sužaidėme geras rungtynes. Galėjome įmušti ir daugiau įvarčių. Galų gale laimėjome 1:0. Esame tuo patenkinti, – teigė M. Paveličius – Gerai išanalizavome „Sūduvos“ komandą. Jie darė tai ko tikėjomės. Buvome gerai pasiruošę rungtynėms. Sužaidėme gerai. Visada malonu išlaikyti vartus sausus. Gynybos grandis patenkinta. Komanda patenkinta, visi patenkinti.“

Paklaustas, ar „Sūduvai“ leido daugiau kontroliuoti kamuolį, treneris pažymėjo, jog ne tai svarbiausia: „Kontroliuoti kamuolį savo pusėje galima ir du kėlinius. Svarbiau yra įmušti įvarčius. Mano supratimu tai svarbiausia. Jei valdai kamuolį be spaudimo – tai tik sau“

Pergalingas „Žalgirio“ įvartis krito po M. Paveličiaus tolimo perdavimo Renanui. Šis baudos aikštelėje perdavė kamuolį Mathiasui Oyewusi, šio smūgį atrėmė vartininkas, bet kamuolys rikošetu įskriejo į vartus.

„Prieš įvartį buvo pozicinė ataka, pakeistas kraštas. Pasižiūrėjau ir pamačiau Renano įbėgimą į erdvę. Nusprendžiau pabandyti tolimą perdavimą. Tai pavyko gerai. Džiaugiuosi prisidėjęs prie įvarčio situacijos“, – sakė gynėjas.

„Žalgirio“ komandoje pirmasis keitimas buvo atliktas 75 minutę. Pasak V. Čeburino, pertrauka žalgiriečiams leido atgauti jėgas ir dėl to žaidėjai buvo pasiruošę žaisti pilnas rungtynes: „Per pertrauką padirbėjome. Kiekvienas iš komandos pasiruošęs 90 minučių. Išskyrus Ovidijų Verbicką, jam 90 minučių būtų sunku. Visi kiti komandoje pasiruošę.“

Paklaustas, ar 15 taškų persvara prieš „Sūduvą“ reiškia, jog kova dėl titulo varžovams baigta, treneris atsakė: „Čempionatas tęsiasi, anksti daryti kažkokias išvadas. Reikia žaisti, rinkti savo taškus. Reikia laimėti. Kai viskas baigsis tada ir sakysime – viskas.“

Šeštadienį „Žalgirio“ laukia svarbios rungtynės kovoje dėl patekimo į taurės finalą.

„Visos kitos rungtynės svarbios, dar jų liko daug. Susitelkiame į užduotis nuo rungtynių iki rungtynių. Pasiruošėme gerai šioms rungtynėms. Mūsų kitas tikslas – patekti į taurės finalą“, – kalbėjo M. Paveličius.

„Žalgirio“ ir „Kauno Žalgirio“ dvikova „Hegelmann LFF taurės“ turnyro pusfinalyje vyks spalio 1 d. nuo 17 val. LFF stadione. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.