2022 liepos 28

V. Čeburinas: „Padarėme didelį žingsnį“


Po istorinės pergalės Malmėje „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas dėkojo žaidėjams, o patys futbolininkai sunkiai ieškojo žodžių emocijoms apibūdinti.

„Žalgiris“ svečiuose 2:0 įveikė „Malmo“ ekipą ir bendru rezultatu 3:0 įveikė Čempionų lygos antrąjį atrankos etapą.

„Noriu pasveikinti visus aistruolius, vilniečius, Lietuvos gyventojus. Šiandien padarėme didelį žingsnį. Mūsų planas kai kur suveikė 100 procentų, kai kur ne visai. Labai dėkoju savo žaidėjams už atsidavimą. Už parodytą gerą futbolą. Mes ėjome link to, labai rimtai ruošiamės tokioms rungtynėms. Labai norime būti futbolo šventėje kokia yra Čempionų lyga. Žaidėjų atsidavimas ir tai, kad atlikome tokį darbą davė savo rezultatą“, – kalbėjo V. Čeburinas konferencijoje žiniasklaidai.

Antras rungtynes iš eilės savo vartus „sausus“ išsaugojo vartininkas E. Gertmonas.

„Varžovai turėjo progų, bet nieko labai rimto. Tikėjausi daugiau nei jie pademonstravo. Jie nesukūrė didelio pavojaus prie mūsų vartų. Turėjau sugauti kamuolį po kelių perdavimų iš krašto ir viskas. Tačiau rungtynės buvo sunkios nes jaučiau skausmą dešinėje kojoje. Pora dienų prieš rungtynes treniruotėje patyriau traumą Ko gero tai buvo sunkiausios rungtynės karjeroje.“, – sakė vartininkas.

Video