2022 kovo 5

V. Čeburinas: „Nepriklausomai nuo rezultato visi aikštėje atsidavė“


FK „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pirmosios pergalės čempionate kalbėjo apie tai, kad žaidėjai atsidavė aikštėje nepriklausomai nuo rezultato.

Vilniečiams pirmasis išbandymas nebuvo sunkus – „Jonavos“ ekipa nugalėta rezultatu 6:0

„Pirmas minutės išėjome žaisti nelabai užtikrintai. Kontroliavome kamuolį, bet ne viskas pavyko. Po truputį iniciatyvą užvaldėme vis labiau. Buvo gerų perėjimų, kampinių. Dar reikia daug dirbti su tam tikrais dalykais. Kai kurie dalykai suveikė, kai kuriuose dar nebuvome pastovūs. Bravo „Žalgiriui“, bravo žaidėjams. Visi aikštėje atsidavė nepriklausomai nuo rezultato. Ar 0:0 ar 5:0 – visi dirbo užtikrintai. Po truputį dirbsime ties tuo kas mums nepavyksta“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Antrąsias oficialias rungtynes iš eilės startinėje sudėtyje puolime žaidė Motiejus Burba. Jam nepavyko pasižymėti, bet treneris jaunojo žaidėjo nekritikavo.

„Jis arti to įvarčio, ir praeitose rungtynėse, ir šitose. Atsidaryti savo sąskaitą buvo laiko. Tačiau ne viskas ateina iš karto. Tikėjimas juo yra. Bet konkurencija toje pozicijoje labai didelė.  Jam yra šansas, gal jis jį ne visai išpildė. Tačiau jis atlieka daug naudingo darbo. Ne viską teisingai, reikės tai taisyti. Mūsų darbas vesti jaunimą kad jie galėtų augti. Klubo sistemoje yra akademija, kuri augina žaidėjus. Mūsų tikslas juos kuo geriau paruošti, duoti jiems galimybių dirbti. parodyti savo vaidmenį. Konkurencija labai didelė, todėl reikia apie tai galvoti“, – teigė treneris.

Du įvarčius jau per pirmąjį rungtynių kelinį įmušė Francis Kyeremeh.

„Geros rungtynės, galėjome įmušti dar daugiau. Tačiau nieko tokio, tai dar sezono pradžia, vis dar įsibėgėjame. Tai ką atlikome blogai, iš to pasimokysime, ką darėme gerai – tęsime, – sakė legionierius iš Ganos. – Malonu įmušti du įvarčius pradžioje. Gerai pasiruošiau sezonui. Manau, jog galiu pasirodyti dar geriau. Tikiuosi sezono metu įmušiu dar daugiau įvarčių.“

Antrąsias rungtynes žalgiriečiai žais kovo 13 d. Vilniuje prieš „Šiaulių“ komandą.

Video