2021 gruodžio 15

V. Čeburinas lieka prie „Žalgirio“ vairo


FK „Žalgirio“ komandai 2022 metų sezone ir toliau vadovaus komandą ant nugalėtojų pakylos šiemet atvedęs treneris Vladimiras Čeburinas.

V. Čeburino sutartis su Lietuvos čempionų klubu po 2021 metų sezono baigėsi.

Įvertinus pasiektus rezultatus ir tolimesnes perspektyvas klubas ir treneris sutarė bendradarbiavimą pratęsti.

„Džiaugiuosi, kad po ilgesnės pertraukos turime tęstinumą trenerio pozicijoje, – sakė klubo direktorė Vilma Venslovaitienė. – Galiu tvirtai pasakyti, kad tai labai svarbus veiksnys siekiant tokių aukštų tikslų, kokie keliami „Žalgiryje“, ir klubo plėtros apskritai. Trenerio kompetencija, darbo filosofija nuolat atsispindi ir rezultatuose.“

„Didžiuojuosi galėdamas toliau būti „Žalgirio“ dalimi, galimybe dirbti profesionalų komandoje, – teigė V. Čeburinas. – Praėjęs sezonas buvo tikrai sudėtingas. Ne lengvesnio tikiuosi ir antrojo. Kartu sunkiai dirbsime dėl norimo rezultato. Neabejoju, jog mūsų gerbėjai ir aistruoliai mus palaikys.“

V. Čeburino treniruojami vilniečiai šiemet turėjo rekordinį sezoną – sužaidė 50 oficialių rungtynių.

2021 metais „Žalgiris“ apgynė A lygos čempionų titulą bei iškovojo LFF taurę. Pagrindinių titulų dublį žalgiriečiai pasiekė po penkerių metų pertraukos. Klubas pagal aukso medalių komplektus – paskutinis buvo devintasis – tapo tituluočiausias Lietuvoje po Nepriklausomybės atkurimo.

V. Čeburinas Lietuvoje iš viso yra iškovojęs keturis čempionų titulus, dukart laimėjo taurę, dukart supertaurę, po kartą – sidabro ir bronzos medalius.

Kitame sezone „Žalgirio“ laukia 75 metų sukaktis. Ištikimiausi aistruoliai jau gali ruoštis 2022 metų sezonui: abonementai rezervuojami internetu Bilietai.lt svetainėje.