2022 vasario 25

V. Čeburinas: „Komandą papildę žaidėjai padės pasiekti didelius tikslus“


Artėjant rungtynėms dėl LFF Supertaurės „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir kapitonas Saulius Mikoliūnas oficialioje konferencijoje pasidalinto mintimis su žiniasklaida.

„Abi komandos intensyviai ruošėsi ir sieks parodyti ką gali geriausia. Čia antrų rungtynių nebus, pratęsimo nebus. Vienerios rungtynes lems viską“- kalbėjo V. Čeburinas.

Pasak jo, abejose komandose yra ir nemažai naujų žaidėjų, bet branduolys liko. „Mes turime gerą papildymą, komplektacija arti pabaigos. Tie žaidėjai, kurie atvyko yra kvalifikuoti ir padės komandai pasiekti tikslą. Šiemet mūsų tikslai labai dideli.“

Komandos kapitonas Saulius Mikoliūnas pažymėjo, jog žaidėjui yra malonus metas, kai baigiasi pasiruošimo laikotarpis.

„Žaidėjai nelabai mėgsta pasiruošimo etapo, nes daug triūsiame. Džiaugiamės, kad tai baigėsi ir startuojame nuo fantastiškų rungtynių, kurios lems, kas iškovos pirmąjį trofėjų. Šeštadienį pamatysime, kaip esame pasiruošę“, – kalbėjo S. Mikoliūnas.

Jis teigė besidžiaugiantis ekipos pastiprinimu ir atmosfera. „Visi žaidėjai labai geri, ir geri žmonės, kultūringi. Kaip kapitonui komandoje norisi gero klimato ir kaip matau, tai bus nesunku pasiekti. Žinoma, tikslas, kad aikštėje ne būtume kultūringi, o pasiektume rezultatą.“

Žalgirietis taip pat buvo paklaustas ir apie Ukrainoje vykstantį karą. „Visas pasaulis yra sunerimęs, ne tik mes. Šiais laikais spręsti klausimus tokiais veiksmais…. Pats žaidžiau Ukrainoje, pergyvenu dėl to kas vyksta. Širdyje tikrai skaudu, neramu. Kalbėjausi su žmonėmis, jie yra išsigandę. Tikiuosi, kad žmonės nukentės kuo mažiau. Norėtųsi, kad viskas išsispręstų taikiuoju būdu“, – vylėsi S. Mikoliūnas.

Supertaurės dvikovą vyks šeštadienį, vasario 26 d., Vilniuje, „Sportima“ arenoje. Žiūrovai kviečiami rinktis 17:30, rungtynių pradžia 17:50. Bilietus platina Tiketa.lt ir Bilietai.lt. LFF sprendimu visos už bilietus surinktos lėšos bus paaukotos Ukrainą remiančiai organizacijai „Mėlyna Geltona“.