2021 balandžio 3

V. Čeburinas: „Klydome taip, kaip neklystame treniruotėse“


Po baudinių serijoje pralaimėtų Supertaurės rungtynių „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas konstatavo, kad buvo padaryta daug klaidų, kurios ir nulėmė galutinį rezultatą.

„Rungtynių pradžia buvo sunki. Pradžioje padarėme daug klaidų, tik po 10-15 minučių pradėjome žaisti geriau, vėliau pavyko įmušti įvartį. Pradėjome žaisti produktyviau, įmušėme įvartį, perėmėme iniciatyvą, vėliau įmušėme antrą. Atradome pasitikėjimą savo jėgomis. Tačiau leidome sukurti ir pavojingų epizodų prie mūsų vartų. Kėlinio pabaigoje į mūsų vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Tai buvo rimtas skambutis ir leido varžovams grįžti į žaidimą. Antrojo kėlinio pradžioje leidome išlyginti rezultatą. Padarėme kelis keitimus, turėjome progų įmušti, bet nepavyko jų realizuoti. Dar rungtynių pabaigoje sukūrė pavojingą ataką“, – pagrindinį rungtynių laiką apibūdino V. Čeburinas.

Anot trenerio, baudinių serija ne vien loterija, ir ji šį kartą geriau pavyko varžovams: „Mes dirbome ties tuo dalyku, bet kažko pritrūko. „Panevėžio“ žaidėjai buvo labiau užtikrinti. Mūsų vartininkas E. Gertmonas mus išgelbėjo pora kartų, tačiau patys neįmušėme baudinių, kuriuos turėjome įmušti. Todėl Supertaurė ne mūsų.“

Pasak stratego, šios rungtynės tam tikrų išvadų suteikė, tačiau daug ką spręsti sunku, nes tai tik vienerios rungtynės. „Ruošėmės labai rimtai. Nuo rungtynių pradžios perdegėme, net ir patyrę žaidėjai. Žaidėme teisingai, tačiau padarėme daug klaidų. Darėme klaidas, kokių treniruočių metu nedarome“, – stebėjosi V. Čeburinas.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais trečiadienį, balandžio 7 d. namuose su „Banga“.