2022 rugpjūčio 19

V. Čeburinas: „Kai pavyko pakontroliuoti kamuolį, jautėme, kad galim žaisti“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pirmųjų UEFA Europos lygos atrankos ketvirto etapo rungtynių Bulgarijoje turėjo ir pagyrų, ir priekaištų auklėtiniams.

Rungtynių prieš „Ludogorets“ pradžioje „Žalgiris“ įsimušė į savo vartus ir galėjo praleisti dar, tačiau antrajame kėlinyje perlaužė žaidimą. Dvikova Razgrade baigėsi šeimininkų pergale 1:0.

„Kaip ir minėjau prieš rungtynes, buvo didelis spaudimas nuo pradžios. Mums buvo svarbu tai neutralizuoti. Bet praleidome įvartį po standartinės situacijos. Patys sau įmušėme. Varžovas taip pat agresyviai tęsė rungtynes. Buvo keli labai pavojingi epizodai. Tačiau po to galiu pagirti komandą : patys sukūrėme progų ir sėkmingai gynėmės, buvo neblogų išėjimų į kontratakas, buvo ir pakankamai rimta proga. Kai pavyko pakontroliuoti kamuolį, jautėme, kad galim žaisti. Galime žaisti ir užtikrintai su jais. Daug žaidimo vyko aikštės viduryje. Ėjome į priekį, uždirbo kampinių. Įžaidžiant kampinius ne viskas pavyko. Tačiau liko atsakomosios rungtynės. Tikiuosi savo stadione būsime efektyvesni“, – reziumavo treneris.

Prieš rungtynes jam teko perrikiuoti gynybos grandį – diskvalifikuotus Joelį Bopesu ir Petarą Mamičių kraštuose pakeitė Mario Paveličius ir Saulius Mikoliūnas, o vidurio gynėjų gretas papildė Kipras Kažukolovas ir Ivanas Tatomirovičius.

„Ne viskas suveikė kaip norėjosi. Žaidėjams rūbinėje sakiau, kad reikės analizuoti kas buvo. Reikės žiūrėti, padaryti išvadas – kas, kodėl nepavyko, kad namų rungtynės būtų geresnės“, – išvadų daryti neskubėjo V. Čeburinas.

Šį sezoną „Žalgiris“ dar nepralaimėjo tarptautinių rungtynių savo aikštėje. V. Čeburinas vylėsi, jog namų sienos padės siekiant revanšo.

„Be abejonės, lauksime savo aistruolių palaikymo. Mes jaučiame tą palaikymą. Jis reikalingas, be jo sunku. Šiandien irgi girdėjome, matėme mūsų aistruolius, tačiau palaikymas nebuvo toks gausus. Prie savo tribūnų tikiuosi ir komanda žais kitaip“, – sakė treneris.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 25 d. Vilniuje. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.

Nugalėtojas iškovos teisę žaisti UEFA Europos lygos grupių etape, pralaimėjusi komanda rungtyniaus Konferencijų lygoje.

 

Video