2022 rugsėjo 19

V. Čeburinas: „Į pertrauką išeiname su gera nuotaika“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės prieš „Riterius“ dėkojo aistruoliams už palaikymą sunkesniu periodu, o Donatas Kazlauskas pripažino, kad antrasis kėlinys buvo įtemptas.

„Žalgiris“ po pirmojo kėlinio turėjo dviejų įvarčių persvarą, tačiau antrajame „Riteriai‘ atsilikimą sušvelnino ir grasino išlyginti. Visgi tašką (3:1) rungtynių pabaigoje padėjo Renanas.

„Bravo aistruoliams, eilinį kartą mums sukūrė gerą palaikymą. Kalbant apie tuos mažus epizodus kai komanda atakuoja, praleidžia kontratakas, suklysta – tuomet tas palaikymas labai reikalingas. Šiandien rungtynėse daug kontroliavome kamuolį. Varžovas rinkosi žaidimą antru numeriu, kontratakose. Pirmą kėlinį praktiškai nedavėme jiems šansų. Antrajame kėlinyje tiek dėl spaudimo, tiek dėl to kaip išėjome patys klydome, davėme progas kontratakuoti. Praleidome baudinį – tai jau teisėjo sprendimas. Pabaigoje įmušėme trečią įvartį, jis brendo. Turėjome daug progų“, – kalbėjo V. Čeburinas.

„Nebuvo lengvos rungtynės, pirmas kėlinys neblogas – 2:0, turėjome persvarą. Bet antrajame kėlinyje galbūt išėjome per daug atsipalaidavę, baudinys viską sumaišė ir po to jau buvo  įtempta iki paskutinės minutės. Gerai, kad Renano įvartis išsprendė“, – teigė D. Kazlauskas.

Jis ketvirtą kartą šį sezoną pasirodė startinėje sudėtyje ir pasižymėjo įvarčiu – nors už jį visus nuopelnus paskyrė komandos draugui.

„Stengiausi kiek galėjau, nedažnai tenka žaisti startinėje sudėtyje. Džiugu, kad laimėjome. Dėl įvarčio tiesiog pasisekė, nes Francis smūgiavo ir kamuolys pataikė į mane. Bet svarbiausia, kad trys taškai, nesvarbu kas įmušė, kas praleido“, – kalbėjo futbolininkas.

Šį sezoną žalgiriečiai visus penkis kartus įveikė „Riterių“ komandą. „Už kiekvienas rungtynes duodami trys taškai, nesvarbu prieš ką žaidžiame. Bet dvikova su „Riteriais“ principinė. Šiemet tikrai įrodėme kad esame stipresni“, – kalbėjo žalgirietis.

Po ilgesnės pertraukos čempionato rungtynių protokole buvo ir Ovidijaus Verbicko pavardė. Pasak V. Čeburino, saugas dar nėra pasiruošęs šimtu procentų, bet arti to.

„Nesiskubiname, jis treniruojasi su visa grupe. Jis atlieka veiksmus su visa komanda. Tai labai džiugina. Jis ir praėjusiose rungtynėse jau buvo paraiškoje. Tačiau neskubiname jo leisti į aikštę“, – sakė treneris.

Po gana intensyvaus periodo žalgiriečiai turės tris dienas poilsio.

„Gerai, kad dabar bus pertrauka. Išeiname į ją su gera nuotaika. Dabar reikia pailsėti, persikrauti. Padaryti išvadas. Apie būsimus varžovus ir savo žaidimą. Po to ties tuo padirbėti. Komanda kelias dienas pailsės, po to renkamės ir ruošimės toliau. Laukia labai sunkus grafikas“, – pažymėjo V. Čeburinas.

„Nuovargis tikrai buvo jaučiamas. Treneris stengėsi rotuoti, bet susikaupė daug rungtynių. Kas daugiausiai žaidė tikrai labiausiai laukė šių poilsio dienų“, – atskleidė D. Kazlauskas.

Šią savaitę rungtyniaus nacionalinės rinktinės, o „Žalgiris“ kitas rungtynes žais kiek daugiau nei už savaitės, rugsėjo 27 d. prieš „Sūduvą“.