2022 balandžio 3

V. Čeburinas: „Džiugina, jog išėję po keitimo prisideda maksimaliai“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po lygiųjų su „Kauno Žalgiriu“ išvykoje kalbėjo apie padarytą didelį klaidų skaičių, o pirmąjį įvartį komandoje pelnęs Oliveris Buffas pripažino, jog retai pasižymi smūgiais galva.

Rungtynėse komandos per pirmąjį kėlinį nepasižymėjo, o antrajame įmušė po du kartus (2:2) – ir turėjo dar progų.

„Sutinku, jog galėjo rungtynės pasibaigti į abi puses. Nors pirmavome 1:0, bet Vaitkūnas įmušė stebuklingą įvartį. Padarėme klaidų, praleidome antrą įvartį. Pradėjome daugiau kontroliuoti kamuolį. Buvome agresyvesni atakose. Viena proga, kita proga, pavyko pasižymėti. Tačiau daug klydome. Galbūt tai dėl to kad tai pirmos rungtynės lauke, po maniežo. Reikia pripažinti, kad rungtynės čia visada sunkios. Visi supranta, jog niekas niekam nenusileis. Žiūrovams toks futbolas gražus. Bet darėme daug klaidų, daug epizodų dar reikės peržiūrėti ir įvertinti. Galų gale vis kažkas stringa, kažko trūksta. Esame įpratę jog prieš mus žaidžia didelėmis pajėgomis gynyboje. Žaidimą grindžia kontratakomis. Reikia daugiau į tai atkreipti dėmesį. Taip pat daugiau dirbti ties užbaigimu“, – kalbėjo V. Čeburinas.

„Norėjome trijų taškų, gavome tik vieną. Tai liūdina. Antradienį turėsime kitas rungtynes, sieksime ten laimėti. Antrajame kėlinyje varžovams davėme per daug erdvės. Jie po pertraukos turėjo per daug progų. Teks kitą kartą pasistengti labiau“, – sakė O. Buffas.

„Žalgirio“ treneris nesutiko, jog pirmasis kėlinys buvo uždaras: „Komandos pirmajame kėlinyje savo namų darbus. Bet antras kėlinys buvo atviresnis, atakos į abi puses. Po to turėjome daugiau iniciatyvos, varžovai kontratakavo, laukė klaidų. Taip išėjo, kad tas spaudimas kurį darėme atsilikdami – pavyko juo pasinaudoti. Padaryti keitimai davė savo naudos. Galėjo viskas baigti ir kitaip. Abi komandos turėjo rimtų progų. Reikia dirbti ties tuo.“

Antrąjį „Žalgirio“ įvartį sukūrė po keitimo pasirodę žaidėjai – Donatas Kazlauskas prasiveržė kraštu ir atliko perdavimą O. Buffui, kuris antru bandymu tiksliai smūgiavo galva.

„Džiugintų jei visi įmuštų – ir kurie žaidė nuo pradžių. Tačiau taip visad nebūna. Džiugina, jog turime komandą. Kiekvienas išėjęs po keitimo gerai atlieka savo darbą, prisideda maksimaliai. Tai žinoma džiugina. Yra žingsnių į priekį. Konkurencija didelė. Reikia suprasti, jog žais tas kas geresni“, – aiškino V. Čeburinas.

Vienas žemesnių pagal ūgį žalgiriečių O. Buffas atviravo, jog tokiu būdu įvartį pelno nedažnai ir džiaugėsi sėkmingai išnaudojęs savo minutes. Šveicaras prie komandos prisijungė tik pasiruošimo sezonui pabaigoje, taip pat buvo patyręs traumą, ir kol kas turėjo mažai galimybių žaisti.

„Man nėra įprasta įmušti galva. Tačiau labai džiaugiuosi, jog padėjau komandai. Sunkiau dirbau pastarąsias savaites ir džiugina, jog pasižymėjau“, – teigė O. Buffas.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais antradienį, balandžio 5 d. namuose su „Panevėžiu“.