2021 rugsėjo 13

V. Čeburinas: „Dabar mūsų darbas yra žaisti ir rodyti rezultatą“


Vilniaus „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas nesureikšmina, kad komandos dabar laukia tikras rungtynių maratonas. Sekmadienį Kaune įveikę „Kauno Žalgirį“, jau trečiadienį vilniečiai vyksta į Panevėžį. „Dabar mūsų darbas yra žaisti“, – sakė treneris.

Rungrynės Kaune buvo atkaklios, tačiau „Žalgiris“ laimėjo 2:0, po kartą pasižymėdamas abiejuose kėliniuose. Po rungtynių V. Čeburinas atsiliepė ir apie jauno Gusto Jarusevičiaus, kuris šįkart pasirodė starto sudėtyje, indėlį.

– Treneri, rungtynės buvo sunkios, kokių ko gero ir tikėjotės, ar ne?

– Pirmiausia noriu pasveikinti mūsų komandos sirgalius, kurie šiandien nuostabiai palaikė ir davė papildomų jėgų. Kalbant apie žaidimą… na, lengvų rungtynių nebūna. Žaidžiant su „Kauno Žalgiriu“ visuomet vyksta kova ir kiekviena komanda nori kažką įrodyti. Šiandien mes buvome stipresni. Geriau organizavome žaidimą, sukūrėme daugiau progų ir įmušėme, kas labai džiugina. Varžovai irgi turėjo progų, gana rimtų progų, bet mes žaidėme labiau organizuotą futbolą, kas ir lėmė sėkmę.

– Sunkus tvarkaraštis jūsų laukia – šiandien žaidėte su „Kauno Žalgiriu“, o jau trečiadienį – su „Panevėžiu“.

– Turime prisitaikyti prie sąlygų, kurios yra. Dabar mūsų darbas yra žaisti ir rodyti rezultatą.

– Kaip vertinate jaunojo Gusto Jarusevičiaus žaidimą? Rungtyniavo nuo pat pradžių, buvo agresyvus, ar ne?..

– Klausiate taip, tarsi kažkas kitas jį būtų išleidęs į aikštę… Jei vaikinas demonstruoja gerą, protingą futbolą, jei tinka mūsų stiliui ir išpildo žaidimo filosofiją, kurią propaguojame – sveikas atvykęs! Mes labai džiaugiamės, kad būtent šis jaunas žaidėjas duodą štai tokią naudą. Klubo tikslas yra auginti savo jaunuosius žaidėjus ir suteikti jiems galimybes.

– Kas labiau nudžiugino – kad pelnėte du įvarčius ar kad nė vieno nepraleidote?

– Pasakysiu taip: „sausi“ vartai yra labai gerai, o pelnyti įvarčiai tik labai didelis pliusas.

Video