2021 gegužės 29

V. Čeburinas: „Čempionatas ilgas, tikiuosi viskas susidėlios į savo vietas“


FK „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po rungtynių su „Kauno Žalgiriu“ nepaisant prarastų taškų pagyrė savo auklėtinius, o puolėjas Tomislavas Kišas kalbėjo, jog vilniečiai buvo vertesni pergalės.

Permainingos rungtynės Vilniuje baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Svečiai iš Kauno rezultatą išlygino per pridėtinį laiką.

„Žaidėjai sužaidė geras rungtynes, esu dėkingas jiems už atsidavimą, nusiteikimą. Daug to, apie ką kalbėjome, kam ruošėmės, buvo įvykdyta. Žaidimas tikrai gerai žiūrėjosi. Netgi prieš sutankintą gynybą“- teigė V. Čeburinas.

„Kai prarandi taškus visuomet sunku. Manau, kad visas rungtynes kontroliavome. Turėjome geresnių progų. Per 90 minučių buvome geresni.  Pabaigoje vienas kampinis, pritrūko susikaupimo ir praleidome įvartį, praradome taškus.  Turėjome gerų progų, bet šiek tiek nepasisekė. Buvome geresni, bet toks futbolas“, – kalbėjo T. Kišas.

Pasak V. Čeburino „Žalgiris“ daug atakavo, atidavė daug jėgų, sukūrė daug pavojingų progų: „Tačiau proga dar nereiškia įmušto įvarčio. Nors įmušėme ir pradžioje. Po to sukūrėme dar progų, jų netrūko, galėjome jas realizuoti. Tačiau suklydome, jie perdavė kamuolį į priekį, uždirbo baudinį, įmušė.   Antrajame kėlinyje sukūrėme dar daugiau, žaidėme dar agresyviau. Perėmėme nemažai kamuolių varžovų aikštės pusėje. Tačiau kamuolys vis nekrito į vartus. Tai sukūrė įtampos, bet vis tik įmušėme. Nedavėme varžovams iniciatyvos, buvo tik kelios atakos. Tačiau pabaigoje šiurkščiai suklydome.“

Lemtingą įvartį „Žalgiris“ praleido po standartinės situacijos susitikimo pabaigoje. Pasak V. Čeburino, šioje situacijoje varžovai užklupo vilniečius nepasiruošusius.

„Susispaudėme prie savo vartų. Po standarto varžovas tuo pasinaudojo. Galbūt žaidėjai tikėjosi kad bus tiesioginis perdavimas iš kampinio. Varžovas sutelkė žaidėjų prie tolimesnio virpsto. Reikėjo tinkamai perskaityti šią situaciją. Todėl praleidome įvartį ir praradome du taškus“, – svarstė treneris.

Paklaustas apie turnyrinę situaciją – lentelėje žalgiriečius trimis taškais lenkia „Sūduva“ ir vienu „Kauno Žalgiris“ – V. Čeburinas to nesureikšmino: „Čempionatas dar ilgas, dar visi praras taškų. Dar anksti daryti kažkokias išvadas. Žinoma, yra trys taškai Sūduvos naudai. Tačiau tikiuosi kad viskas susidėlios į savo vietas.“

Po šių rungtynių A lygos kovos nevyks dėl rinktinių pertraukos. Kitą dvikovą „Žalgiris“ žais birželio 11 d. Marijampolėje.