2021 liepos 3

V. Čeburinas: „Buvo daug progų, nepavyko atakų užbaigimas”


FK „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir vartininkas Edvinas Gertmonas po lygiųjų su „Riteriais“ A lygoje akcentavo nesėkmingą atakų užbaigimą.

Žalgiriečiai turėjo nemažai progų ir tris kartus sudrebino vartų konstrukciją, bet rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0.

„Nepavyko užbaigimas, buvo skersinis, virpstas. Buvo progų, iš tiesų daug. Tačiau šiandien neįmušėme, o tai neleidžia laimėti. Rungtynės nebuvo blogos, kombinavome, sukūrėme. Galbūt buvo daugiau kovos nei gryno žaidimo. Tačiau dvi komandos kovėsi gana gerai”, – reziumavo V. Čeburinas.

Jis neturėjo didelių priekaištų savo auklėtiniams dėl žaidimo ir noro: „Nusiteikimas buvo tikrai geras.  Nuo pirmųjų minučių rodėme kad norime dominuoti, žaisti pirmu numeriu, kaip visad. Pavykdavo atakos, tarp jų ir pozicinės. Buvo užsidegimas pasiekti pergalę. Tačiau ne tai kad varžovai apsigynė, bet mes neišnaudojome savo progų. Tai priverčia pamąstyti, kad ties tuo reikia daugiau dirbti. Reikia dirbti sunkiau. Geros rungtynės, tačiau nelaimėtos”

Keturias rungtynes iš eilės A lygoje „Žalgiris“ nepraleido įvarčio, tačiau „sausus“ vartus išsaugojęs Edvinas Gertmonas po lygiųjų neslėpė nusivylimo.

„Šiandien praradome du taškus. Nepavyko įmušti, to pasekoje du taškai paleisti. Labiausiai trūko užbaigimo, aštrumo priekyje, pora kartų pataikėme į vartų konstrukciją. Trūko tikslumo. „Riteriai“ nebuvo lengvas varžovas, bet turėjome progų, turėjome užbaigti rungtynes paprastai su įvarčiu. Trūko tikslumo“, – kalbėjo E. Gertmonas.

Jau antradienį „Žalgirio“ laukia startas tarptautiniame fronte – UEFA Čempionų lygos atrankos dvikova su Belfasto „Linfield“ Vilniuje. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.

Video