2021 rugsėjo 23

V. Čeburinas: „Baudiniai po tokių sunkių rungtynių – didelis išbandymas“


Po sunkios pergalės Marijampolėje Vladimiras Čeburinas pirmiausia padėkojo komandos sirgaliams. Vilniaus „Žalgiriui“ pavyko nudžiuginti žaliai baltus gerbėjus – „Hegelmann LFF taurės“ ketvirtfinalyje „Sūduva“ įveikta po baudinių serijos 6:5.

„Tai buvo rungtynės, kuriose abi komandos daug laiko praleido aikštės viduryje. Povojingų momentų šiek tiek buvo abiejose pusėse, bet didžioji dalis žaidimo vyko aikštės centre. Karšta buvo aikštėje – išvydome ir raudoną kortelę mačo pabaigoje, bet labiausiai džiugina, kad turnyre keliaujame toliau, įveikę išties labai neprastą varžovą“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Baudinių serijos metu „Sūduvos“ vartininkas Makis Giannikoglou bandė išmušti „Žalgirio“ žaidėjus iš vėžių, kojomis sudarkydamas 11 metrų žymą, tačiau tai atsisuko prieš pačią „Sūduvą“ – lemiamą smūgį atlikęs Semiras Kerla paslydo ir smūgiavo netiksliai.

„Yra toks posakis: nekask kitam duobės, nes pats įkrisi. Šiandien tai ir pamatėme“, – situaciją pakomentavo V.Čeburinas. Vis dėlto jis pripažino, kad baudinių serija yra loterija, bet pasidžiaugė lydėjusia sėkme:

„Po tokių sunkių ir ilgų rungtynių baudinių serija yra didžiulis išbandymas, bet mums šįkart pavyko.“

Paklaustas, ar žaidimas Marijampolėje vis dar kelia emocijų, V. Čeburinas kalbėjo:

„Praėjo šiek tiek laiko, todėl iš [„Sūduvos“] sirgalių jau ir negatyvių šūksnių gaunu. Buvę „Sūduvos“ žaidėjai, dabar esantys „Žalgiryje“, to paties sulaukia, bet toks yra futbolo gyvenimas“.

Video