2022 liepos 13

V. Čeburinas: „Aistruoliai buvo dvyliktas mūsų žaidėjas“


„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės Čempionų lygos atrankos rungtynėse prieš „Ballkani“ dėkojo aistruoliams už palaikymą ir teigė, jog per pratęsimą pavyko išnaudoti savo sudėties rezervus.

„Žalgiris“ įveikė „Ballkani“ ekipą po pratęsimo rezultatu 1:0.

„Noriu padėkoti aistruoliams už tokį gerą palaikymą. Tai tikrai buvo 12 žaidėjas aikštėje. Rungtynės prasidėjo gana įdomiai. Sukūrėme keletą gerų progų. Po to žaidime buvo daugiau kovos, varžovai daug krisdavo. Mums trūkdavo užbaigimo, paskutinio smūgio. Tų smūgių buvo. Iš baudos aikštelės jie buvo pavojingiausi. Varžovas neblogai spaudė, nors ne taip stipriai kaip Kosove. Per pratęsimą atrodėme šviežesni. Nors ir pas mus žaidėjai pavargo. Jie atliko daug darbo. Bravo žaidėjams, jie buvo kaip vienas kumštis“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Lemiamą įvartį 97 rungtynių minutė įmušė po keitimo aikštėje pasirodęs Mathias Oyewusi.

„Galėjome nuspręsti rezultatą ir rungtynių pabaigoje. Tačiau ne visada pavyksta įmušti. Ta proga pabaigoje buvo paprastesnė nei įvartis. Bravo Mathias Oyewusi. Jis iš tokios pozicijos pilnu greičiu sugebėjo pasiųsti kamuolį į vartus. Visada sakome – įmuša visa komanda. Jis išpildytojas, visa kita sukūrė visa komanda“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Paklaustas ar pergalę nulėmė sudėties gylis, V. Čeburinas atsakė: „Prieš sezoną kalbėjome, kad pas mus būtų ilgas suolelis. Kad pas mus būtų rotacija Kad atsarginiai žaidėjai sustiprintų žaidimą.  Buvo matoma, jog kai kurie žaidėjai rimtai pavargo. Nes atliko rimtą darbą. Turime tuos kurie išeina į aikštę ir sustiprina žaidimą. Galima sakyti kad toks jau futbolas. Buvo epizodų kai reikėjo įmušti, buvo sunkiau neįmušti. Tačiau įmušėme tokį sunkesnį įvartį. Tai komandos jėga, visi mes to labai norėjome. Galime šaukti, kalbėti, tačiau kūrėjai aikštėje yra žaidėjai. Dėl to ir gražus futbolas, mylimas milijonų. Dėl tokių momentų, tokių įvarčių.“

Žiniasklaidos atstovai pastebėjo, jog po lemiamo įvarčio kilus euforijai V. Čeburinas išliko pakankamai ramus.

„Visi laukiame įvarčių. Po įvarčio kartais reikia nuraminti komandą. Nes atsakas gali būti greitas jei atsipalaiduosi. Reikalingas maksimalus susitelkimas, greitai kažką pakeisti. Kažką papildomo pasakyti žaidėjams per tas sekundes. Dabar kartu su žaidėjais pašvenčiau rūbinėje. Prie aikštės tenka būti labiau susikaupus“, – kalbėjo treneris.

Kitas iššūkis Čempionų lygoje „Žalgirio‘ laukia antradienį, liepos 19 d. namuose prieš Švedijos čempioną „Malmo FF“ Vilniuje.

Video