2020 spalio 7

Turo rinktinėje – trys žalgiriečiai


Į Lietuvos futbolo A lygos 18-ojo turo rinktinę pateko trys „Žalgirio“ žaidėjai – vartininkas Martinas Berkovecas, gynėjas Ivanas Tatomirovičius ir saugas Modestas Vorobjovas.

alyga.lt pateikta turo rinktinė:

Martinas Berkovecas (Vilniaus „Žalgiris“): Vilniečiai šeštadienį Kaune žaidė itin svarbias rungtynes, kurių metu čekui pavyko išlaikyti „sausus“ vartus. M. Berkovecas atrėmė 3 varžovų smūgius ir pasiekė geriausią „InStat“ naudingumo balą tarp visų 18-ojo turo vartininkų – 252. Be to, vartų sargas šeštą sykį šiame A lygos sezone nepraleido įvarčio.

Valdemaras Borovskis (Vilniaus „Riteriai“): Nepaisant 36-erių metų amžiaus, patyręs krašto gynėjas jau penktame Lietuvos čempionato sezone iš eilės beveik nepraleidžia rungtynių. V. Borovskis sėkmingai rungtyniavo dvikovoje su Gargždų „Banga“ ir pasižymėjo antrame mače iš eilės, prisidėdamas prie labai svarbios komandos pergalės.

Ivanas Tatomirovičius (Vilniaus „Žalgiris“): Tokiame klampiame ir didelę reikšmę turinčiame mače, koks jis buvo Kaune, išryškėjo serbo patirtis bei meistriškumas. I. Tatomirovičius laimėjo 86 proc. dvikovų (6/7), išprovokavo 3 pražangų bei perėmė 8 kamuolius. Į turo rinktinę serbas pateko jau šeštą kartą.

Dominykas Barauskas (Vilniaus „Riteriai“): Panašu, kad „Banga“ – labai palanki varžovė šiam sostinės ekipos atstovui. D. Barauskas būtent dvikovose su Gargždų klubu pelnė abu savo šio sezono įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Pastarajame ture vidurio gynėjas surinko net 320 „InStat“ naudingumo balų ir tai yra antras geriausias rezultatas.

Thomasas Salamonas (Marijampolės „Sūduva“): Legionierius iš Austrijos sugrįžo į sau labiau įprastą kairiojo krašto gynėjo poziciją ir būtent ten sužaidė susitikimą Panevėžyje. Su savo užduotimis Th. Salamonas tvarkėsi sėkmingai ir baudos aikštelėje surado Semirą Kerlą, kuris netrukus atliko rezultatyvų perdavimą įvartį pelniusiam Josipui Tadičiui.

Angelis Lezama (Vilniaus „Riteriai“): Dabartinis „Riterių“ puolimo lyderis A lygoje sužaidė dar vieną ryškų mačą. A. Lezama pelnė jau trečią įvartį Lietuvos čempionate, buvo aštrus ir kūrė progas komandos draugams. Venesuelietis laimėjo 79 proc. dvikovų (11/14) bei surinko net 333 „InStat“ naudingumo balus, o tai yra geriausias rezultatas 18-ajame ture.

Modestas Vorobjovas (Vilniaus „Žalgiris“): Klampiose rungtynėse Kaune Vilniaus klubo vidurio saugai labai prisidėjo prie to, kad „Kauno Žalgiris“ viso susitikimo metu nesukurtų daug pavojingų atakų. M. Vorobjovas išsiskyrė 7 perimtais kamuolius bei 13 sykių pirmesnis suskubo prie kamuolių.

Elivelto („Panevėžys“): Brazilui ilgai laukti pirmojo įvarčio „Panevėžio“ gretose nereikėjo – jis jau buvo pelnytas antrame šio sezono susitikime A lygoje. Daug rūpesčių varžovams kėlęs Elivelto išprovokavo 5 pražangas, atliko 7 sėkmingus driblingus bei labai prisidėjo prie to, kad panevėžiečiai dar išlieka lenktynėse dėl 4-osios vietos.

Lajo Traore (Vilniaus „Riteriai“): Dar vienas žaidėjas, kuris labai svariai prisidėjo prie svarbios „Riterių“ pergalės prieš „Bangą“. L. Traore atliko rezultatyvų perdavimą, sėkmingu prasiveržimu prisidėjo prie antrojo pelnyto įvarčio, laimėjo 16 dvikovų (16/28, 57 proc.) bei atliko 6 sėkmingus driblingus.

Mindaugas Grigaravičius (Vilniaus „Riteriai“): Antroje sezono pusėje vėl į starto sudėtį sugrįžęs krašto saugas žaidžia gerą atkarpą. Susitikime su „Banga“ M. Grigaravičius puikiai išpildė standartinę situaciją ir perdavimus į baudos aikštelę atliko 100 proc. taiklumu (4/4). „Riterių“ atstovas surinko 275 „InStat“ naudingumo balus ir pagal šį rodiklį pasidalino 3–4 vietomis.

Ignas Kružikas („Panevėžys“): Rungtynėse su pajėgiu varžovu vienas atakos smaigalyje paliktas puolėjas sudėtingose situacijose išlaikydavo kamuolius savo komandai ir prisidėjo prie pelnyto įvarčio. Kovodamas su oponentu baudos aikštelėje, būtent I. Kružikas sėkmingai atmetė kamuolį įvartį pelniusiam Elivelto.