2021 lapkričio 2

Turo rinktinėje – du žalgiriečiai, naudingiausias H. Videmontas


Į A lygos turo rinktinę pateko pergalę prieš „Hegelmann Litauen“ nulėmę Ovidijus Verbickas ir Hugo Videmontas, o pastarasis buvo naudingiausias.

33 turo simbolinė rinktinė:

Kornelijus Smilingis (Gargždų „Banga“): Lietuvos čempionate debiutavęs 22-ejų vartininkas su netikėtu iššūkiu susitvarkė nepriekaištingai. Susižeidusį Igną Driomovą pakeitęs vartų sargas įspūdingai atrėmė tolimą Mindaugo Grigaravičiaus smūgį ir padėjo ekipai iškovoti labai svarbų tašką.

Pijus Širvys („Panevėžys“): Dešiniojo krašto gynėjo pozicijoje „Panevėžio“ atstovas sužaidė antrą puikų mačą iš eilės. P. Širvys vėl atliko rezultatyvų perdavimą, įmušė įvartį, surinko net 295 „InStat“ naudingumo balus bei laimėjo 10 oro dvikovų iš 11 (91 proc.).

Martynas Dapkus („Kauno Žalgiris“): Mače su Alytaus DFK „Dainava“ žalgirietis išsiskyrė 246 „InStat“ naudingumo balais, laimėdamas 6 dvikovas iš 8 (75 proc.). Taip pat M. Dapkus aktyviai sudalyvavo antruoju įvarčiu pasibaigusioje ir atliko 3 tikslius perdavimus į baudos aikštelę.

Edvinas Girdvainis („Kauno Žalgiris“): Lietuvos rinktinės vidurio gynėjas taip pat pasižymėjo patikimu žaidimu – perėmė net 13 kamuolių. E. Girdvainis surinko 258 „InStat“ naudingumo balus ir laimėjo 8 dvikovas iš 12 (67 proc.).

Christianas Jimenezas (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Kairiajame gynybos krašte gerą pasirodymą surengė gynėjas iš Ispanijos. Ch. Jimenezas standartinės padėties metu pelnė įvartį, perėmė 11 kamuolių, o jo sąskaitoje – 262 „InStat“ naudingumo balai.

Jeffrey Sarpongas („Panevėžys“): Nors Aukštaitijos sostinės komanda rudenį labai retai skina pergales, tačiau pastaruoju metu vis ryškiau žiba J. Sarpongas. Krašto saugas pasižymėjo antrame mače iš eilės ir iš viso atliko 3 smūgius į vartų plotą.

Xabi Auzmendi (Marijampolės „Sūduva“): Šį kartą į aikštės vidurį pastumtas ispanas su savo užduotimis susitvarkė puikiai. Pergalingame mače su Kėdainių „Nevėžiu“ X. Auzmendi atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei pasiekė 281 „InStat“ naudingumo balą.

Ovidijus Verbickas (Vilniaus „Žalgiris“): Sudėtingose rungtynėse, kai varžovas buvo Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komanda, svarbiu metu sužibėjo O. Verbickas. Saugas standartinės padėties metu pelnė įvartį ir surinko 247 „InStat“ naudingumo balus.

Hugo Videmont (Vilniaus „Žalgiris“): Naudingiausias „Optibet A lygos“ žaidėjas dar kartą buvo puikus – išsiskyrė net 359 „InStat“ naudingumo balais. Prancūzas atliko rezultatyvų perdavimą, įmušė pergalingą įvartį bei pasižymėjo dar 2 „raktiniais“ perdavimais.

Dovydas Virkšas (Telšių „Džiugas“): Puolime galimybių pasireikšti gaunantis D. Virkšas sužaidė vieną iš geriausių karjeros mačų. „Džiugo“ naujokas išsiskyrė dviem taikliais smūgiais, surinko 258 „InStat“ naudingumo balus ir prisidėjo prie džiugiečių lygiųjų Panevėžyje.

Linas Pilibaitis („Kauno Žalgiris“): Patyręs žalgirietis sudalyvavo atakose, kai buvo pelnyti abu ekipos įvarčiai. Pirmame epizode būtent po L. Pilibaičio smūgio galva kamuolys atsimušė į oponentą bei atsidūrė vartuose, o kitoje situacijoje žaidimo įrankis vartų liniją kirto po rikošeto nuo rezultatyviausio „Kauno Žalgirio“ žaidėjo.

alyga.lt inf.