2021 spalio 1

Trim įvarčiais sužibęs T. Kišas: „Svarbiau – kad kovosime dėl taurės“


„Hegelamann-LFF taurės“ pusfinalio mače tris įvarčius Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipai atseikėjęs Tomislavas Kišas sau įprastai ramiai įvertino asmeninį pasirodymą. Jam tai antrasis „hat-trick‘as“ atstovaujant „Žalgiriui“ – pirmą tokį pasirodymą prieš dvejus metus buvo surengęs Palangoje.

Pusfinalio mačą „Žalgiris“ laimėjo 4:0 ir šių metų „Hegelamann-LFF taurės“ turnyre lieka nepraleidęs įvarčio.

„Esame labai laimingi, nes keliaujame į finalą. Kontroliavome žaidimą visas 90 minučių, buvome geresnė komanda ir to nusipelnėme. Visada yra geras jausmas puolėjui mušti įvarčius, tačiau pirmiausiai džiaugiuosi, kad keliaujame į finalą ir kovosime dėl taurės“, – kalbėjo T. Kišas.

T. Kišas nesiskundžia, kad Vladimiro Čeburino taktinėse schemose ne visuomet rungtyniauja puolėjo pozicijoje, o dažniausiai, kaip ir šįkart, būna nustumiamas į vidurio saugų zoną. „Taip, šiuo metu žaidžiu ne sau įprastoje pozicijoje, tačiau didelio skirtumo nėra, esu tik šiek tiek labiau atsitraukęs atgal“, – nesureikšmino T. Kišas, kuris žaisdamas „Žalgiryje“ yra pelnęs jau 45 įvarčius.

„Žalgiris“ per 18 dienų sužaidė net 6 mačus ir jau sekmadienį keliauja į Gargždus, kur „Optibet A lygos“ rungtynėse susikaus su vietos „Banga“.

„Turėjome daug rungtynių per labai trumpą laiko tarpą, tačiau neturime pasirinkimo. Darome atsigavimo treniruotes po kiekvienų rungtynių ir stengiamės išlaikyti formą. Turime rungtynes jau sekmadienį, privalome atsigauti greitai ir jas laimėti“, – kalbėjo T. Kišas.

Video