2021 rugpjūčio 31

Trijose rinktinėse – dešimt žalgiriečių


Dešimt žalgiriečių ruošiasi rugsėjo pradžioje vyksiančioms Lietuvos rinktinių rungtynėms.

Į vyrų komandą kviesti keturi „Žalgirio“ žaidėjai – vartininkas Edvinas Gertmonas, saugai Ovidijus Verbickas, Karolis Uzėla ir gynėjas Saulius Mikoliūnas. Tačiau pastarasis negalės padėti rinktinei dėl savaitgalį A lygos rungtynėse patirtos traumos.

K. Uzėla į vyrų rinktinę kviečiamas antrą kartą, tačiau stovykloje bus pirmą kartą, nes anksčiau dėl traumos negalėjo prisijungti prie rinktinės.

Rugsėjo 2-ąją Lietuvos rinktinė Vilniuje, LFF stadione atrankoje į Pasaulio čempionatą susitiks su Šiaurės Airija. Rugsėjo 5 ir 8 dienomis lietuvių laukia išvykos rungtynės Bulgarijoje ir Italijoje.

Jaunimo (U-21) rinktinei atstovaus gynėjas Nojus Stankevičius, saugai Gustas Jarusevičius, Vilius Piliukaitis, puolėjas Meinardas Mikulėnas.

U-21 komanda naują atrankos į Europos čempionatą ciklą pradės rugsėjo 3 dieną svečiuose su Slovakija. Rugsėjo 7-ąją mūsiškiams teks Vilniuje pasitikrinti jėgas su daugkartine šios amžiaus grupės čempione Ispanija.

Dar trijų žalgiriečių laukia kontrolinės rungtynės Armėnijoje. Į U-19 rinktinę joms pakviesti gynėjas Gabrielis Nikonovas, saugas Ervinas Vilkaitis ir nuomos pagrindais „Nevėžiui“ šį sezoną atstovaujantis Motiejus Burba.

Lietuvos ir Armėnijos U-19 rinktinės susitiks du kartus – rugsėjo 3 ir 5 dienomis – Jerevane.

„Žalgiris“ po rinktinių pertraukos į A lygos kovas grįš rugsėjo 12-ąją rungtynėms svečiuose su „Kauno Žalgiriu“.