2022 gegužės 15

Trečias festivalis tarptautinę šeimų dieną aplankė Pilaitę


Tarptautinę šeimų dieną praūžė trečiasis „Žalgirio“ šeimų futbolo festivalis – jis surengtas gegužės 15-ąją Pilaitės Martyno Mažvydo progimnazijos stadione.

Dar artėjant festivaliui „Žalgirio“ gegužės 10 d. žaidėjai lankėsi progimnazijoje – Josipas Tadičius ir Francis Kyeremeh apsilankė pradinių klasių fizinio ugdymo pamokoje, kuri surengta Pilaitės futbolo manieže.

Pirmokai kartu su futbolininkais atliko mankštą, vėliau pasidalino į atskiras grupes ir mokėsi futbolo kamuolio varymo bei smūgiavimo. Daugiausiai emocijų sukėlė futbolo varžybos.

Gegužės 15-ąją nuo ryto į Pilaitės progimnazijos aikštę viena po kito keliavo šeimų komandos. Kaip ir anksčiau, festivalio atrankoje jos varžėsi penkiose estafetėse – nuo kėglių iki „kryžiukų nuliukų“, taip pat „burbulinio futbolo“ rungtyje ir žaidė futbolą 3 prieš 3. Geriausiai sekėsi „Bago“, „Fire trio“ ir „Junevičiams“, kurie ir pateko į turnyro finalą.

„Dartbolo“ rungtyje į vidurį pataikę žaidėjai galėjo laimėti dovanų „Žalgirio“ šalikus.

Itin didelio populiarumo sulaukė batutai vaikams, kuriuose apsilankė ne tik dalyviai, bet ir nemažai rajono šeimų. Renginį vainikavo šokiai su „Loud and Fit“, o net ir pasibaigus oficialiai daliai daug kas pasiliko aktyviai praleisti laiką su futbolo kamuoliu.

Gegužės 21 d. paskutinis atrankos festivalis vyks Užupyje, P. Vileišio progimnazijoje.

Geriausios keturių atrankos etapų komandos pateks į finalą, kuris vyks gegužės 26 d. per „Žalgirio“ gimtadienio šventę LFF stadione. Festivalio nugalėtoja komanda laimės poilsį „Vytautas Mineral Spa“.

„Žalgirio“ šeimų festivalių partneris – Vilniaus miesto savivaldybė.

Video