2022 balandžio 2

Po permainingos kovos Kauno rajone – rezultatyvios lygiosios

Pirmosiose rungtynėse po rinktinių pertraukos „Žalgiris“ svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Kauno Žalgiriu“. Komandos per pirmąjį kėlinį nepasižymėjo, o antrajame pirmieji įmušė vilniečiai, vėliau dukart pasižymėjo svečiai, o „Žalgiriui“ teko mačo pabaigoje rezultatą lyginti.

„Žalgirio“ starto sudėtyje įvyko vienas pasikeitimas – traumą patyrusį Nemanja Ljubisavljevičių gynyboje pakeitė Mario Paveličius. Dėl skirtingų priežasčių komandai negalėjo padėti ir Fabienas Ourega, Josipas Tadičius, vartininkai Tomislavas Duka, Gaudentas Ralys.

Pirmajame kėlinyje progų abi komandos daug nesukūrė. Kartą „Žalgirį“ nuo varžovų smūgio gelbėjo Edvinas Gertmonas.

Antrajame kėlinyje žalgiriečiai atakavo aštriau. Kartą šalia vartų smūgiavo Francis Kyeremeh, o Gusto Jarusevičiaus pavojingą smūgį atrėmė vartininkas.

56 min. po Mathias Oyewusi perimto kamuolio vilniečius į priekį išvedė į baudos aikštelę įsiveržęs Mantas Kuklys.

Tačiau persvarą pavyko išlaikyti neilgai. Po kelių minučių smūgiu iš aštraus kampo rezultatą išlygino  Egidijus Vaitkūnas, o 69 min. kauniečių ataką baudos aikštelėje tiksliai užbaigė Mohamedas Bahlouli.

Svečiai nepasidavė ir 82 min. rezultatą išlygino. Po Oliverio Buffo pirmo smūgio galva kamuolys pataikė į skersinį, tačiau šveicaras antru bandymu buvo tikslus.

Rungtynių pabaigoje abi komandos turėjo šansų pasižymėti, tačiau rezultatas nepasikeitė. Arčiausiai tikslo buvo Nicolas Gorobsovas, kurio baudos smūgį puikiai atrėmė vartininkas.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais antradienį, balandžio 5 d. namuose prieš „Panevėžį“. Bilietus į rungtynes platina „Bilietai.lt“.